Microsoft bulutu aracılığı ile Microsoft Dynamics 365 Business Central – Dynamics NAV

Mart 14, 2018

Yazılım çözümü, başlangıçta 14 ülkede olmak üzere 2 Nisan tarihinden itibaren erişilebilecektir

Geçen yıl Microsoft’tan, bulut tabanlı Dynamics 365 Business Edition’ı Dynamics NAV benzeri işlevsellik ile değiştirmeyi planladıklarını paylaştılar. Microsoft Dynamics 365 “Tenerife” olarak adlandırılan proje, fırsatlar, fiyat ve yeni ERP sisteminin resmi adı hakkında bir telaş yarattı.

Bekleme bitti! Dün gece Microsoft Dynamics 365 Business Central tanıtıldı. Yazılım çözümü 2 Nisan’dan itibaren iki temel abonelik planı – Essentials ve Premium olarak sunulacaktır. Bunlardan ilki Dynamics NAV Başlangıç Paketinin finansal yönetim, depolama, dağıtım, pazarlama ve satış konusundaki standart özelliklerinin çoğunu kapsayacak, üretim ve servis yönetimi ise Premium Lisans ile sunulacaktır (Dynamics NAV Extended Package’da olduğu gibi).

Önümüzdeki birkaç gün içinde ERP sisteminin tam özelliklerinin açıklanmasını bekliyoruz, müşterilerin Office 365, Power BI, PowerApps ve Flow gibi diğer önemli Microsoft ürünleriyle sorunsuz bir şekilde bütünleşebileceklerini kesinlikle biliyoruz.

Microsoft İş Uygulamaları ve Stratejileri Genel Müdürü Alysa Taylor: “Dynamics 365 Business Central, Dynamics NAV’ın gücünü bulutlu ortamlarda sunuyor. Bunun nedeni Business Central dünya çapında 160.000 müşteriye ve milyonlarca kullanıcıya hizmet veren kanıtlanmış teknolojilere dayanmasıdır “dedi.

Business Central, başlangıçta 14 ülkede satışa sunulacaktır  – ABD, Kanada, İngiltere, Danimarka, Hollanda, Almanya, İspanya, İtalya, Fransa, Avusturya, İsviçre, Belçika, İsveç ve Finlandiya, dünyadaki diğer ülkeler için ise aşamalı olarak sunulacaktır. Abonelik planlarının satın alınmasının yalnızca Intelligent Systems gibi Microsoft Bulut Çözümü Sağlayıcısı (CSP) iş ortakları aracılığıyla satın alınması mümkün olacağını dikkate almalısınız. ABD piyasısı için fiyatlar Essentials için 70 $ ve Premium kullanıcılar için 100 $ başlayacaktır.

Müşterilerinin gereksinimlerini karşılamayı amaçlayan lider bir Dynamics iş ortağı olarak Intelligent Systems, Microsoft’un yazılım çözümleri ile ilgili en son gelişmeleri hakkında web sitesinden olduğu gibi sosyal medyada da sizi bilgilendirmeye devam edecektir.

Not: Microsoft Dynamics ürün grubundan sistemin devreye alınması ve kullanılması, faaliyetinizi otomatik olarak Kişisel Verileri Genel Yönetmelik ile uyumlu hale getirmez! Microsoft Dynamics, yalnızca veri toplama, saklama, kullanma ve korumaya yönelik katı politikalar uygulamanız ve bunları izlemenize yardımcı olabilecek yazılım araçlarıdır. Unutmayınız ki Intelligent Systems bir yazılım çözümleri sağlayıcısıdır, bir GDPR danışmanı DEĞİLDİR!

*Belgeler İngilizcedir.