Shopping online

Genel bakış

2017 yılında 2.304 milyar satış ve 2021’de iki katına çıkması (İstatistiklere göre 4.878 milyar) tahminleriyle, online ticaret bugünün dinamik ekonomisinde en hızlı büyüyen sektörlerden biridir. Online ticaretin ABD’de 2013’te % 6’dan başlıyor ve 2020’de satışlarının % 12,4’üne ulaşması bekleniyor. İnternet, alışveriş yapma biçimimizi değiştirdi ve tüm perakende satışı yapan işletmeler bu zorluğu kabul edip, zirvede kalmak istiyorlarsa bunu fırsata dönüştürmek zorundalar.

Şirketinizin dijital dönüşümünü başlatmışınız ve Dynamics 365 Business Central zaten uygulanmış. Harika! Artık sitenizde alışveriş yaparken müşteri deneyimini geliştirerek satışlarınızı daha da artırabilirsiniz.


Her online mağazanın ihtiyaç duyduğu işlevsellik

https://www.isystems.com.tr/content/uploads/iSystems-_industry-insurance-brokers.svg

Güvenilir platform

nopCommerce ücretsiz platformundan yararlanın. Platform .NET modüler mimariye dayanır ve çok çeşitli işlevlere sahiptir. Platform, yüksek güvenlik seviyeli ve perakende satışı yapan bayilerin sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılayacak yeni özellikler ile sürekli güncelleniyor.

https://www.isystems.com.tr/content/uploads/iSystems-_service-support.svg

Mobil ticaret

Ek şifrelemeye gerek duymadan büyüleyici, zengin özelliklere sahip ve görsel olarak sofistike bir görünüme sahip web sitenizin mobil bir sürümüne sahipsiniz. Platform, her tür ekrana uygun, duyarlı bir tasarıma sahiptir – masaüstü, akıllı telefon ve tablet.

https://www.isystems.com.tr/content/uploads/iSystems-svg_industries-fac_mng-fac_mng.svg

Birden çok tedarikçi

Depolar ve teslimatlar olmadan online satış yapın. e-Ticaret platformu, tedarikçiler arasında ürünleri dağıtmanıza olanak tanır. Bu şekilde bir sipariş olduğunda ürünü her zaman teslim edecekler.

https://www.isystems.com.tr/content/uploads/iSystems-svg_industries-fac_mng-own_premises.svg

Birden çok mağaza

Farklı markalar, ürünler, B2B ve B2C için birçok online mağazayı yönetin ve bunları tek bir yönetim panelinden yönetin. Tüm online mağazalarınız ortak bir veritabanına sahip, böylece katalog bilgilerini onlar arasında paylaşabilir ve müşterileriniz aynı kimlik bilgilerini kullanarak tüm mağazalarınıza kaydedilebilir ve girebilir.

https://www.isystems.com.tr/content/uploads/iSystems-_service-upgrade.svg

Detaylı ürün fonksiyonları

İhtiyacınız kadar ürün özelliği oluşturun; kullanıcıların farklı ürünleri karşılaştırmasına izin verin; stokları, çoklu depoları, kısmi teslimatları, biten ve ön siparişleri yönetin; farklı müşteriler veya bir grup müşteri için farklı fiyatlar tanımlayın; siteden indirilen, periyodik olarak tekrarlanan veya kiralanan ürünleri yönetin.

https://www.isystems.com.tr/content/uploads/iSystems-_service-software_impl.svg

Çeşitli ödeme ve teslimat seçenekleri

Müşterilerinize siparişi sonlandırırken çeşitli seçenekler arasında seçim yapma olanağı sunun – hediye çekleri, kişiselleştirilmiş mesajlar, farklı para birimleri ile ödeme, çeşitli ödeme yöntemleri. Teslimat maliyetini hesaplayın, siparişleri koli hizmetiyle veya yerinden teslim alınması ile gönderin; fatura kesin.

https://www.isystems.com.tr/content/uploads/retail.svg

Verimli pazarlama

Web sitenize (SEO) arama motoru trafiği optimize etmek için farklı araçlarla çalışın; alıcıların mağazanızda alışveriş yaptıklarında puan toplamaları için sadakat programları uygulayın; çapraz satış, indirim ve hediye kartlarının gücünü kullanın; müşterilerinizi periyodik bültenler göndererek haberdar edin.

retail solution

Dünya sınıfında ERP ile entegrasyon

Ekibimiz, web mağazanızın Dynamics 365 Business Central sisteminizin doğal bir uzantısı olarak hareket etmesine yardımcı olan bir Standart Entegrasyon (Unified Integration Framework) oluşturdu. Eklenti, verileri yönetmeyi ve sipariş işlemeyi şu şekilde kolaylaştırıyor:

  • Fotoğraflar, açıklamalar, teknik özellikler, nitelikler, birimler ve stokları ile beraber Microsoft Dynamics Stoklarınızı online yayınlar;
  • Standart bir fiyat listesini destekler, ancak kişiselleştirilmiş (müşteriye özel) fiyatları, indirimleri ve promosyonları da gösterebilir;
  • Tüm kategorilerinizi, alt kategorilerinizi ve ürünlerinizi veya yalnızca seçmiş olduklarınızı gösterir;
  • Microsoft Dynamics’te yeni siparişler ve müşteriler oluşturur.

Avantajlar

Çok sayıda dil, ülke ve para birimi için tasarlanmış küresel bir çözümle işinizi pazarlar arasında büyütün.

Model veya kişiselleştirilmiş tasarımlar

Hızlı başlangıç için önceden hazırlanmış kalıpları kullanın ya da markanızı online geliştirmek için kendi tasarımınızı oluşturun.

Kolay ayarlar ve güvenilir destek

Online ticaret için bizim çözümümüz esnektir ve herhangi bir işletmenin gereksinimlerine uyarlanabilir. Birinci sınıf hizmet ve servis desteğinden yararlanın.

Süreci optimize edin

Çalışanlarınızın siparişleri daha hızlı işlemek için daha verimli çalışmasına izin verin. Zaman kazanın ve maliyetlerinizi düşürün.

Geliştirilmiş müşteri yolculuğu

Sizinle alışveriş yapmalarını ve mutlu olmalarını sağlayarak müşteri yolculuğunu arttırın. Olağanüstü çevrimiçi hizmetler ve destekle müşteri memnuniyeti seviyelerini arttırın.


İşiniz tek bir iş ortağı ile büyüyor

Tüm bu hizmetleri biz sunduktan sonra işletim veritabanınızı, online pazarlama web sitesini ve dijital pazarlama faaliyetlerini yönetmek için çok sayıda servis sağlayıcıya ihtiyacınız yoktur:

  • Online mağazanızı geliştiriyoruz (nopCommerce tabanlı)
  • Mevcut Microsoft Dynamics ERP sisteminize entegre ediyoruz

Bu şekilde zamandan, emekten ve paradan tasarruf ediyorsunuz. Ve bir şey daha sorunlar, çözümsüz kalmayacak ve ortaklar arasında aktarılmayacak, çünkü hepsini çözecek biri olacak.


İşletmelerini geliştirmelerine yardımcıd oluyoruz

dedon-logo
pt_12_vaptech-logo
Logo_PS_RGB_cropped-e1449492127991
multisport
dzi
Hydrostab_logo
tiger-tech-logo