Genel bakış

Microsoft, güvenlik açıklarını ve güvenlik akışlarını önlemek ve Dynamics ürünlerinde iş süreçlerini basitleştiren ve hızlandıran önemli yeni özellikler ve özellikler getirmek için yatırım yapmaktadır.

Dynamics çözümünün modası geçmiş bir sürümüyle çalışıyorsanız, geleceğe bir adım atın ve yazılımınızı yükselterek işinize çeviklik ve yeni fırsatlar verin. Çalışanlar sezgisel kullanıcı arabiriminin, gelişmiş koordinasyonun ve herhangi bir yerden bilgilere erişimin ve etkileşimli Power BI görselleştirmelerinin keyfini çıkaracaklar. Veriler daha güvenli olacaktır. Verimlilik artacaktır.

Dynamics NAV 2009’un Business Centrala (Microsoft’un ERP çözümünün geçerli adı) veya Dynamics AX ve Dynamics CRM’nin Dynamics 365’e yükseltimi, neredeyse anında somut sonuçlar getirir. CRM ve ERPnizin sonunda bulutta bir araya getirerek çalışanların, müşterilerin ve iş süreçlerinin geniş açılı bir perspektifini size verdiğini hayal edin.

ERP ve CRM yazılımlarını 14 yıldır uygulayan tanınmış bir Microsoft Dynamics iş ortağı olan Intelligent Systems, sıkıcı teknik görevler yerine yaratıcı fikirlerinize ve ilhamlarınıza odaklanmanıza yardımcı olmak için bugün buradadır. Sisteminizi uygun bir şekilde yükseltiyor ve bu işlemi ilgili herkes için keyifli hale getiriyoruz.


Ne sunuyoruz

Şirketlerin işlerini geliştirmelerine ve rekabet’teönde kalmalarına yardımcı olun

1

Uzman

Microsoft Dynamics çözümlerinde 5+ yıllık deneyime sahip sertifikalı profesyoneller.

2

Danışma

Sorularınızı ve endişelerinizi gidermek için kapsamlı istişareler.

3

Zamanında uygulama

Minimum kesintiyle yükseltmelerin hızlı ve etkili dağıtımı.

Neden bizi seçmelisiniz?

200+

Sertifikalı Uzmanlar

19

Yıldır sektörde

19

Yıllık büyüme

500+

Memnun Müşteri

55+

Ülke

44

Sertifikalı uygulamalar

İşletmelerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz

Layer 3
Layer 6
huvepharma-logo
6bb6cce429f5677b70012a23fd093f9989a772e3
sodexo_en_220x83_2
logo-drager1
avendi
tiryaki_logo_small
Linde_small
LC waikiki
CMJN de base