Dynamics 365 Business Central’ın bulut sürümü yakında Türkiye’de kullanıma sunulacak

Mart 22, 2021

Dynamics 365 Business Central’ın hizmet olarak yazılım (SaaS) sürümünün 1 Nisan itibarıyla Türkiye dahil toplam 52 ülkede kullanıma sunulacağını paylaşmaktan heyecan duyuyoruz.

Dynamics 365 Business Central, bir şirket içindeki tüm işlem ve süreçleri birbirine bağlayan küçük ve orta ölçekli işletmeler için kapsamlı bir ERP çözümüdür. Bir SaaS çözümü olarak, düşük uygulama ve destek maliyetleri, artırılmış güvenlik ve basitleştirilmiş BT yönetimi, geniş bir Microsoft veya üçüncü taraf uygulamalarla entegrasyonun yanı sıra özelleştirmeler ve her yerden kolay erişim gibi birçok avantaj sunuyor.

Bir tür Microsoft bulut ürünü veya hizmeti kullanan Fortune 500 şirketlerinin% 96’sından fazlasıyla, çözümün kullanılabilirliği Türk şirketleri için de güzel bir fırsat.

Ek olarak, geliştirme planınızda etkin olan mevcut bir müşteriyseniz, Dynamics NAV’dan Dynamics 365 Business Central’a geçiş yapabilir ve bulut maliyetlerinizi düşürebilirsiniz: Business Central bulutunun normal maliyetinde % 40 indirim alırsınız. Örneğin, Business Central bulutu için 70 Dolar liste fiyatı yerine temel kullanıcılardan biri 52 Dolar’dır.

Yazılım çözümü hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Dynamics 365 Business Central özellikleri sayfasını ziyaret edin veya bizimle iletişime geçin.