implementation

Genel bakış

Intelligent Systems, iş yazılımlarından çok daha fazlasını sunar. Ekibimiz, başarılı gelişiminiz için güvenilir bir temel sağlayan eksiksiz iş çözümleri sunar. Dahası, yüksek kaliteli hizmet sunumu iş felsefemizin temelini oluşturur; bu da işiniz hakkında fikir edinmek ve ihtiyaçlarınızı belirlemek için ciddi zaman ve çaba harcadığımız anlamına gelir.

Her bir organizasyonda,  birinci sınıf iş yazılımı uygulanmasını garanti ediyoruz. Uygulama işleminin tüm aşamalarının önceden tanımlandığı ve gerçekleştirilen her etkinlik için standartların tanımlandığı köklü bir Microsoft metodolojisi kullanıyoruz. Hata riski en aza indirilirmiş, projeler sorunsuz ve önceden belirlenmiş bütçe çerçeveleri ve son tarihler olmadan gerçekleştirilir. Bu yüzden ISO 9001: 2015 sertifikasına sahibiz.


Bizim yaklaşımımız

Her işletme benzersizdir, bu nedenle her projede bireysel yaklaşım sağlıyoruz. Değişmeden kalan tek şey, projenin her aşamasında hizmetlerin kalitesidir.

1

Analiz ve tasarım

temel iş süreçlerinizi detaylı olarak analiz eder, iyileştirme alanlarını belirler ve ardından sistem mantığını izleyerek süreç mimarisini (tasarımını) tasarlarız.

2

Altyapı sağlanması

Bulutta veya sizin kendi sunucunuzda.

3

Geliştirme ve test

sistem kurulumu ve modifikasyonu, yeni işlevselliklerin geliştirilmesi, dış sistemlerle entegrasyon, örnek verilerle test etme, hataların düzeltilmesi.

4

Kurulum ve Eğitim

kullanıcı rolü üzerine çalışmak için ayrıntılı bir kılavuzun hazırlanması, sistemin kurulumunun tamamlanması; son veri girdisi ve / veya transferi, nihai kullanıcıların eğitimi.

5

İlk çalıştırma sırasında destek

Nihai kullanıcıların sistemin ilk günlerinde yardımcı olma.

6

Mevcut destek

İmzalanmış bir Destek Sözleşmesi (SLA) kapsamında.


support

Hepsini çözüyoruz

Destek, genel iş yazılımı kurulum sürecinde önemli bir adımdır. Müşterilerimizin işlerini desteklemeye yönelik günlük çabalarımıza rağmen, teknolojinin kullanımı, hatalar, yanlış girilen ve işlenen veriler vs. gibi yazılım sistemlerinin kullanımı ile ilgili çeşitli sorunların ortaya çıkması anlamına gelir. Bazen bir problem nedeniyle tüm işletmenin faaliyeti ve çalışması zorlaşır. Bir uzman tarafından hızlı ve yeterli müdahale yapılması çok önemlidir, çünkü her dakika para kaybetmek anlamına gelir. Bunu iyi biliyoruz.

Uzmanın hızlı ve yeterli bir tepki vermesi çok önemlidir, çünkü her dakika kaçırılan kazanç anlamına gelir. Bunu çok iyi biliyoruz. Bu nedenle, hizmetimizi uluslararası müşterilerimize en iyi şekilde ulaştırmak için bir Global Destek Merkezi kurduk.

Bizim yaklaşımımız

Ne zaman ve nerede olduğunuz fark etmeksizin, sorunu en kısa sürede yanıtlayacak ve çözecek uzmanlarımıza her zaman güvenebilirsiniz.

1

Yardım masası

Durum sorgularını ve problem gönderim ve izleme sistemi.

4

Ödemeler

Yapılan işe göre veya ön ödemeli paketler. Siz karar verin!

2

7/24

Müşterinin yeri ve saat diliminden bağımsız olarak

3

2 saate kadar

en acil sorulara cevaplama zamanı


training services dynamics 365 business central

Tecrübemizi ve bilgilerimizi paylaşıyoruz

Intelligent Systems, Microsoft Dynamics sistemlerinin kurulumu esnasında verilen eğitime ek olarak, iş kararları ve ekleri ile ilgili çeşitli konularda kurslar veren sertifikalı profesyonellerden oluşan ekibiyle gurur duymaktadır. Tabii ki, müşterilerin ihtiyaçlarını takip ederek.

Bizim yaklaşımımız

ERP, CRM, BI, mobil çözümler – sadece hangisi olacağını söyleyin size onunla nasıl çalışacağınızı göstereceğiz.

1

Eğitmenler

Sertifikalı, zengin uluslararası deneyime sahip

2

Eğitim yeri

Size nasıl uygunsa – ofisimizde, evinizde veya çevrimiçi olarak

3

Sertifika

Yeni edindiğiniz bilgi ve becerileri belgelendirerek

Neden bizi seçmelisiniz?

200+

Sertifikalı Uzmanlar

19

Yıldır sektörde

19

Yıllık büyüme

500+

Memnun Müşteri

55+

Ülke

44

Sertifikalı uygulamalar

İşletmelerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz

Layer 2
Layer 3
Layer 4
Layer 6
Layer 7
sodexo_en_220x83_2
6bb6cce429f5677b70012a23fd093f9989a772e3
logo-drager1
avendi
tiryaki_logo_small