Bağlan ve büyümeye devam et – senin işin, senin platformun!

Daha önce Microsoft Dynamics NAV (veya Navision) olarak bilinen, şimdiki adıyla Dynamics 365 Business Central, ön muhasebe ve resmi muhasebelerini kendi bünyesinde tutan gelişmiş kuruluşlar için hepsi bir arada tasarlanmış bir iş yönetimi çözümüdür. Microsoft Dynamics NAV’in varisi olan Dynamics 365 Business Central, Bulut’un esnekliği ile birlikte zengin işlevleri de beraberinde getiriyor. Satış, pazarlama servis modülü, proje yönetimi, tedarik zinciri, envanter ve operasyon yönetimi ile birlikte tam bir muhasebe ve finans yönetimini içermektedir.

Farklı Dynamics NAV sürümleri ile Dynamics 365 Business Central arasındaki temel farklılıkların ne olduğunu bilmek ister misiniz? Özellik karşılaştırma kılavuzumuza göz atın!

Bir Dynamics ürünü

Bulut teknolojisi hakkında bilmeniz gerekenler

Birçok şirket, şirket içi çözümden bulut çözümüne geçiş yapıyor. İster yükseltme yapmak isteyin, ister doğru çözümü seçme sürecinde olun, bir hizmet olarak yazılım (SaaS) platformu tartışılmaz niteliklere sahiptir – Fortune 500 şirketlerinin % 96’sının bulut teknolojisini kullanmasının nedenide budur. Microsoft’tan Dynamics 365 Business Central’ın bulut sürümü Türkiye’ye geldiğine göre artık siz de yararlanabilirsiniz.

Microsoft’a göre, bulutu seçmek donanım ve yönetim masraflarını ortadan kaldırır ve bu da kurulum maliyetlerinde tahmini% 30 ila% 50 azalma sağlar.

 • Daha düşük toplam sahip olma maliyeti
 • Üçüncü partilerden ek ürün yok
 • Güncellemeler için ek ücret yok

Dynamics 365 Business Central, verilerinizin güvenliğini sağlamak için size yeni fırsatlar sağlar ve olası donanım sorunları olasılığını ortadan kaldırır.

 • Endüstri standartlarına hazır uyumluluk
 • Microsoft yılda 1 milyar dolardan fazla yatırım yapar ve bilgilerinizi korumak için 3500’den fazla güvenlik uzmanı çalıştırır.
 • Microsoft Azure ile % 99,995 çalışma süresi garantisi

Bulut, çok çeşitli uygulamaları ve çözümleri zahmetsizce entegre etmenizi sağlar. Tam potansiyelinize ulaşmak için Dynamics 365 ürünlerini ve daha fazlasını ERP çözümünüzle entegre edin:

 • Microsoft Dynamics 365 uygulama paketiyle entegrasyon
 • Office 365, Teams, SharePoint ve daha fazlası gibi diğer Microsoft ürünleriyle entegrasyon
 • Üçüncü taraf uygulamalarla entegrasyon

Şirketinizin gereksinimlerini karşılar

Dynamics 365 Business Central’ın zengin işlevselliği, performansın arttırılması için sonsuz olanaklar sağlar.

https://www.isystems.com.tr/content/uploads/finances.svg

Finans yönetimi

İşletmenize tam bir genel bakış için muhasebe, satış, envanter satın alma ve müşteri hizmetleri ile ilgili tüm verileri erişin. Dahili Power BI panoları ile gerçek zamanlı finansal performansı görsel grafiklere dönüştürün.

https://www.isystems.com.tr/content/uploads/apps-5.svg

Proje yönetimi

Kapasite ve satışları planlayarak kaynak seviyelerini yönetin. Müşteriler için faturalandırmayı planlanan maliyetlere göre takip edin. Tüm proje durumları hakkında gerçek zamanlı kavram ile etkili kararlar alın.

https://www.isystems.com.tr/content/uploads/manufacturing-machinery.svg

Operasyon yönetimi

Verimli siparişleri yerine getirmek için tam bir envanter görünümü elde edin. Her ürünün işlem ve hareketini takip ederken, optimum çıktı seviyelerine ulaşın.

https://www.isystems.com.tr/content/uploads/analyses.svg

Raporlama ve analitik

Verileri birden fazla boyutta modelleyerek ve analiz ederek finansal tahminleri düzeltin. Raporları kesintisiz Microsoft Excel entegrasyonu ile özelleştirin.

https://www.isystems.com.tr/content/uploads/transport-logistics.svg

Tedarik zinciri yönetimi

Ne zaman ve neyin yenileneceğini tahmin etmek için yerleşik zekayı kullanın. Dinamik olarak güncellenen envanter seviyeleri ile yalnızca ihtiyacınız olanı satın alın. Talep edilen ürünler stokta olmadığında yedekleri önerir.

https://www.isystems.com.tr/content/uploads/apps-2.svg

Satış ve servis yönetimi

atışla ilgili sorularla hızlı bir şekilde hareket edin, hizmet isteklerini yönetin ve ödemeleri işleyin – hepsini Outlook içinden yapın. Kaynakları etkin bir şekilde atamak için görevlerinize, iş yüklerinize ve çalışan becerilerinize genel bir bakış atın.

Avantajları

Birleşik Microsoft platformu

Dynamics 365 Business Central, Microsoft Office ve Outlook uygulamalarıyla birlikte birleşik Microsoft platformu aracılığı ile insanları ve işlemleri birleştirir.

Mobil Kullanım

Dynamics 365 Business Central, birden fazla mobil cihazı aracılığı ile ERP işlevselliğinin kullanılmasını sağlayan gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunar.

Esneklik ve büyüme fırsatı

Microsoft Flow, PowerApps, Power BI gibi uygulamalar, müşterilerin ve iş ortakların önemli iş süreçlerini ve akışlarını oluşturulmasına ve şirket içindeki bilgilerin geliştirilmesinin sağlar.

Herkes için BI

İş süreçlerine iyileştirmeler sunabilecek ve kilit iş kararlarının alınma şeklini geliştirebilecek detaylı ve güvenilir raporlar, dökümler, grafikler ve analizler üretmek için çok çeşitli fırsatlar sunar.

Dynamics 365 Business Central sizin sektörünüz için

Dynamics 365 Business Central sektörünüzün ihtiyaçlarını karşılmak için tasarlanmıştır. Ekibimiz, farklı geçmişlere sahip şirketler içinde aşağıdaki gibi önemli uzmanlıklar geliştirmiştir: 

• Perakende
• Topatna & Dağıtım
• Üretim
• Otomotiv
• Nakliye ve Lojistik

Dynamics 365 Business Central industries

Ben…

Günlük operasyonlarınızı takip etmenize yardımcı olacak güvenilir bir ERP platformu ile işinize başlayabilirsiniz. Kullandığınızı ödeyin – ek bir ücret ödemeden, donanım yatırımı yapmadan – esas olarak işinize odaklanmak için IT sorunlarınızla ilgileniyoruz.

İşiniz hızla gelişiyor mu? Harika. Başarılı olması için iş geliştirme stratejisine odaklanmak istediğinize inanıyoruz. Şimdi muhtemelen ilk muhasebe yazılımınızı geliştirdiğiniz zamanı aşmışınız ve bu istikrarlı ticari büyümeyi yönetmek için güvenilir bir teknolojiye ihtiyacınız var. Evet, size yardımcı olabiliriz.

İşiniz genişliyor ve büyük miktarda bilgi, verilerin tekrarı, güvenilir bilgi eksikliği ve doğru raporlar veya güvenlik sorunları nedeniyle hatalar gibi birçok zorlukla muhtemelen karşılaşıyorsunuz. Evet, bu kesinlikle işletmeniz için dijital dönüşümünün yolunu bulmak için tam zamanı. Çalışanlarınızın etkili olmalarına yardım etmekten ziyade, onların işine daha fazla engel olan tüm bağlantısız sistemlerden kurtulun. Dünya çapında 160.000’den fazla orta ve büyük işletme tarafından tanınabilen bir çözüm seçin ve zengin işlevsellik ve değerli teknik bilgisinin tüm avantajlarından yararlanın. Bu sadece iş operasyonlarını optimize etmekle kalmayacak, yeni iş fırsatları ve iyi iş fikirleri ortaya çıkaracaktır.

Fiyatlandırma

Premium

başlayan$ 100.00$ 100.00

Essential +:

 • Service Management
 • Manufacturing

İşletmelerini geliştirmelerine yardımcı olduk

logo
BBraun_logo
dedon-logo
logo-drager1
tiryaki_logo_small
StudioModernaLogo
Danson logo
Dietsmann
Moto Pfohe
LC waikiki