Genel bakış

İnşaat sektöründeki şirketler tüm bölümlerindeki iş akışlarını optimize etmelerine ve faaliyetlerini
standartlaştırıp birleştirerek,
çalışanların verimliliğini artırarak, kuruluşun genel karlılığını arttırmalarına yardımcı
olacak yazılım çözümlerine ihtiyaç duyarlar.

specialized-construction-project-scaled

Bizim teklifimiz

Intelligent Systems inşaat ve tasarım şirketleri için özel bir yazılım sunar – Dynamics 365 İnşaat için. Yazılım çözümü, zaman, ekipman, kaynaklar ve çalışanların daha verimli bir şekilde dağıtılması ve organize edilmesine olanak tanıyarak tüm süreçlerde esnek araçlar ve proje yönetimi için yöntemler sunar: Teklif verme – Yürütme – Yönetim.

Available on AppSource

project bidding

Proje teklifi

planning

Planlama

Execution

Uygulama

Management

Yönetim

Dynamics 365 inşaay için, birinci adımdan itibaren sizin için hesaplamayı yapar: standart maliyetlere ve analizlere dayanarak, yazılım çözümü maliyet teklifinizin ne olacağını hesaplar. Çözüm, Microsoft paketiyle tam olarak tümleştirilebilir. Bu, miktar faturasını doğrudan Excel’den almanızı sağlar. Dynamics 365 inşaat için, teklifinizi standart veya dahili tahminlere göre hazırlayarak otomatik olarak doğru arama yapmanıza yardımcı olur. Fatura miktarını ve gerçek zamanlı maliyetlerinizi projenin ilerisindeki herhangi bir noktada karşılaştırabilirsiniz.

Taşeronlarla ya da kendi inşaat ekiplerinizle çalışsanız da, Dynamics 365 İnşaat için işletme bütçeniz ihtiyaçlarınız için tamamen kişiselleştirilir. Muhasebe, maliyet tahmini ve diğer finansal işlemler tamamen otomatiktir. İstenilen malzemenin otomatik olarak satın alınabilme özelliği sayesinde, miktar deposuna uygun olarak malzemeyi depodan şantiyeye kolayca satın alabilir veya aktarabilirsiniz. Microsoft Project ile entegrasyon, zaman çizelgenizi içe aktarmanıza izin verir, ancak çözümün kendisinde de yapabilirsiniz. Dynamics 365 İnşaat için ile mevcut projelerinizde hem işçileri hem de makineleri yönetebilir ve takip edebilirsiniz.

Muhasebe ve finansın otomatikleştirilmesi, projelerinizin her yönünün izlenmesi ve zamanlamanızı ve bütçenizi istediğiniz zaman gözden geçirme seçeneği, karar verme ve proje yönetimi konusunda esnek olmanıza olanak tanır. Ayrıca, sistem halindeyken veri yüklemenize izin verir, proje yöneticilerinin şantiyelerden gelen bilgileri gerçek zamanlı olarak güncellemelerini sağlar. Giden veya gelen nakit akışının yönetimi kolaydır, makine, çalışanlar ve materyalleri takip ederken süreci iyice kontrol etmenize yardımcı olur. Çıkarmak için miktar çizelgesine göre görev atayabilirsiniz. Daha sonra, çıkarıcılar sizden ücret alabilir veya yatırımcıyı otomatik olarak ücretlendirebilirsiniz. İnşaat için Dynamics 365, tüm etkinlikleri otomatik olarak yönetmenizi ve izlemenizi sağlar: hem yatırımcılarla hem de çıkarıcılarla sözleşme yönetimi yapın, kendi kaynaklarınızı ve ekiplerinizi ya da çıkarıcılara ait olanları izleyin, KPI’leri analiz edin ve faturalar üretin. Sistem, şirket prosedürlerine ve kalite politikalarına uyumu garanti eder. Şirket, Muhasebe, Tedarik, İnsan Kaynakları ve Depo Yönetimi ile entegrasyon yoluyla, her projeye tam bir genel bakış elde eder. Böylece performansını artırabilir.

Dynamics 365 inşaat için, projelerinizi tamamlandıktan sonra da yönetmenize yardımcı olur. Bakım ve yenileme, yönetimin vazgeçilmez iki bileşenidir. Çözümümüz, sitelerinizin herhangi birinin, garanti kapsamında olup olmadıklarına bakılmaksızın, tamirat yapılması gerekip gerekmediğini izlemeyi kolaylaştırır. Dynamics 365 inşaat için ile şirketinizin finansal sonuçlarını daha da iyileştirerek mülklerinizin satışını ve kiralamasını izleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Sektör avantajları

Daha iyi finansal kontrol

Finansal sonuçlarınızı çeşitli projeler, alt projeler, bölümler ve diğerlerine göre izleyin. Proje faturalandırmasını basitleştirin ve harcamalarınızı kontrol edin.

Optimize edilmiş raporlama

İşin ya da belirli inşaat projelerinin aşamalarına göre kullanılan kaynaklar – malzemeler, işçilik, mekanizasyon ve hizmetler hakkında rapor alın.

Anlık karar verme

Daha iyi kararlar almak için gerekli finansal ve muhasebe verilerinin yanı sıra özel analiz ve raporlara hızlı bir şekilde erişin.

Geliştirilmiş proje yönetimi

Projenin başından sonuna kadar tüm faaliyetlerin yönetimini ve izlenmesini otomatikleştirin. Çözüm, yatırımcı ve taşeronlarla olan sözleşmelerinizi yönetmenize yardımcı olur.

Yazılım çözümü uygulama projesini başlattıktan bir yıldan az bir süre sonra beklenen sonuçların çoğu ortada. Başarı, doğru yazılım araçları ve bunun için doğru iş ortakları olmadan düşünülemez.
female icon

Valentin Kanazirev

Yönetici, MARKAN Ltd


İşletmelerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz

Logo_PS_RGB_cropped-e1449492127991
Hydrostab_logo
lindner-logo_rgb_72dpi--de_en
markan
GPGroup_logo_small