Pazar dinamikleri yeni iş modellerini tetikliyor

 Artan rekabet ve ekonomik belirsizlik, artan teslim sürelerine sahip tedarik zinciri ve sıkı işgücü piyasasının Mühendislik ve İnşaat sektörünü yeni iş modellerine doğru yönlendirmesi beklenmektedir.

Güncel olun,

yenilik yapın

İnşaat şirketleri, iş fırsatlarını genişletmek ve uzun vadede maliyetleri düşürerek ve proje yürütmeyi geliştirerek karlarını artırmak için dijital teknolojilerden yararlanıyor.

Uçtan uca proje

yürütmeyi kapsar

Çevik Proje Yönetimi, her proje aşamasının ve kilometre taşının sorunsuz bir şekilde yönetilmesini, yatırımcılar ve alt yüklenicilerle farklı sözleşme türlerinin izlenmesini sağlar.

4Construction, İş Proje Yönetimi Çözümünüzdür

specialized-construction-project-scaled

Bir girişimci olarak birçok inşaat projesi yürütüyorsunuz ve bunların durumlarından, nakit akışlarından ve teslim tarihlerinden haberdar olmanız gerekiyor.

Intelligent Systems ekibi tarafından geliştirilen 4Construction uygulaması, inşaat ve proje yönetimi sektörlerindeki orta ve büyük ölçekli şirketler için tasarlanmış özel bir ERP çözümüdür.

Microsoft Dynamics 365’in en son sürümünü temel alan yazılım, tüm iş operasyonlarını birleştiriyor ve projeler, teklifler, makineler, personel ve kaynaklar hakkında kapsamlı bir genel bakış sağlıyor.

4Construction, malzeme kaynakları, insan kaynakları, makine, taşeronluk ve giderler için ayrı ayrı bilgi tanımlamanıza yardımcı olacak esnek bir çözümdür. 4Construction en az 20 kullanıcı gerektirir.

Şu alanlarla ilgili işlevler sağlıyoruz: altyapı, bina ve endüstriyel.

Çözüm sertifikalı olup Microsoft AppSource’da mevcuttur.

Hakkında daha fazla bilgi edinin

4Construction ERP

Süreçler

Offering

Teklif

Güvenilir bir ortak bulun

Proje başarısının her adımında yardım eli olacak çözümümüzle müşterinize kapsamlı bir teklif sunun.

Contract_Management

Sözleşme yönetimi

İşinizi izleyin ve takip edin

İnşaatçı ile yatırımcı arasındaki ve üçüncü taraflarla yapılan hizmet ve ürün sözleşmeleri de dahil olmak üzere inşaat işiyle ilgili belgeleri saklayın.

https://www.isystems.com.tr/content/uploads/Project_Execution.svg

Proje yürütme

Verimliliği artırmak için yenilikler yapın

Tüm önemli bilgileri tek bir platformda tutun ve kullanışlı yönetim araçlarıyla kullanıcı dostu bir arayüz sağlayın.

https://www.isystems.com.tr/content/uploads/Procurement.svg

Satın alma

Yatırımları planlayın ve bütçeler oluşturun

Süreci adım adım yönetin ve ürün ve hizmet ihtiyacının belirlenmesinden tedarik edilmesine kadar tüm aşamalarını kapsayın.

https://www.isystems.com.tr/content/uploads/Inventory.svg

Envanter

Kaynakları yönetin

Envanter ve depo yönetimi modülleri aracılığıyla stoktaki malzemelerinizi ve kalemlerinizi gerçek zamanlı olarak yönetin ve takip edin.

Accounting

Muhasebe

Verileri girin, takip edin ve analiz edin

Kâr ve zarar tablonuzu, müşteri ve satıcı bakiye tablolarınızı, tahakkukları ve daha fazlasını istediğiniz zaman inceleyin ve yönetin.

Sektörel faydalar

Daha iyi finansal kontrol

Finansal sonuçlarınızı çeşitli projelere, alt projelere, departmanlara ve daha fazlasına göre takip edin. Proje faturalandırmasını basitleştirin ve harcamalarınızı kontrol edin.

Optimize edilmiş raporlama

Kullanılan kaynakların – malzeme, işçilik, mekanizasyon ve hizmetler – iş aşamalarına veya belirli inşaat projelerine göre raporlarını alın.

Hızlı karar verme

Daha iyi kararlar almak için temel finans ve muhasebe verilerinin yanı sıra özel analizlere ve raporlara hızlı erişim sağlayın.

Geliştirilmiş proje yönetimi

Projenin başlangıcından sonuna kadar tüm faaliyetlerin yönetimini ve takibini otomatikleştirin. Çözüm, yatırımcılar ve taşeronlarla olan sözleşmelerinizi yönetmenize yardımcı olur.

Yazılım çözümü uygulama projesini başlattıktan bir yıldan az bir süre sonra beklenen sonuçların çoğu ortada. Başarı, doğru yazılım araçları ve bunun için doğru iş ortakları olmadan düşünülemez.

Valentin Kanazirev

Yönetici, MARKAN Ltd


İşletmelerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz

Logo_PS_RGB_cropped-e1449492127991
Hydrostab_logo
lindner-logo_rgb_72dpi--de_en
markan_logo
logo-gp-new