BG-localization-Dyn365F

Genel bakış

Dynamics 365 Business Central Lokalizasyonunun resmi olarak Turkiye’deki yerelleştirme ortağı olan Intelligent Systems çözümleri ile hizmetinizdeyiz. Microsoft tarafından sertifikasyon süreçlerini başarıyla tamamlamış olup, AppSource’ta yayınlanmıştır..

Dynamics ERP için yerelleştirme uygulaması,  ERP sisteminizin, Türkiye’nin yasal gereksinilerine tamamen uyumlu olmasını sağlar. Bu sayede işinizi yasal standartlarına uygun olarak sorunsuz ve etkili bir şekilde yönetebilirsiniz.

Intelligent Systems  tarafından oluşturulan dil çözüm paketi, çalışanlarınızın Dynamics ERP’ye daha hızlı ve kolay alışmasına yardımcı olur. Türkçe dili çözümümüzü AppSource’tan erişebilirsiniz.

Ülke mevzualarına uygun uygulamalarımız hakkında daha bilgi edinin:

Için Dynamics 365 Business Central

Turkish Localization

Business Central için Türkçe Yerelleştirme/Lokalizasyonu, Türkiye’deki ticari faaliyetleri yürütmek için gerekli tüm özellikleri içermektedir: KDV Hesaplama ve Raporlama, Finansal Kapanış Faaliyetleri ve Yasal Çıktılar, Ters kayıtlar, Döviz Notları, Döviz Kuru Yönetimi, Raporlama, e-Modüller vb.  Çözüm, Microsoft tarafından onaylanmış olup pazar yeri olan AppSource‘ta yayınlanmıştır.

Turkish Language

Business Central Türkçe dil paketi desteği sayesinde, yerel kullanıcıların ERP’ye daha verimli ve kolay bir şekilde alışmasına yardımcı olur ve şirketinizin yasal gerekliliklere uymasına ve yerel makamlara Türkçe raporlar sunmasına yardımcı olur. Uygulama Microsoft tarafından onaylanmış olup pazar yeri olan AppSource‘ta yayınlanmaktadır.

Neden bizi seçmelisiniz?

200+

Sertifikalı Uzmanlar

17

Yıldır sektörde

17

Yıllık büyüme

500+

Memnun Müşteri

55+

Ülke

7

Sertifikalı & 30’dan fazla modül

İşletmelerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz

Layer 2
Layer 3
Layer 4
Layer 6
Layer 7
logo notosgalleries new
6bb6cce429f5677b70012a23fd093f9989a772e3
sodexo_en_220x83_2
logo-drager1
avendi
tiryaki_logo_small