Genel Bakış

Intelligent Systems, müşterileri için Microsoft Dynamics üzerinde yeni ve değerli çözümler oluşturmak için aktif olarak çalışır. ERP veya CRM sisteminize ek olarak, kuruluşunuzun ihtiyaçlarına göre zengin portföyümüzden geniş kapsamlı seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.


Uygulamalar, işlemleri yönetmenize, etkinlikleri takip etmenize, verimliliği artırmanıza ve şirketinizin maliyetlerini optimize etmenize yardımcı olacak kullanışlı özellikler içerir.


Microsoft AppSource ’ta bulunan sertifikalı uygulamalarımıza göz atın:

Dynamics 365 Business Central için

Quality Management

Dynamics 365 Business Central için Quality Management, şirketlerin kalite kontrol testleri gerçekleştirmesine ve kaydetmesine yardımcı olur. Uygulama, her bir öğeye atanacak tamamen kullanıcı tarafından yapılandırılabilir test parametreleri, referans değerleri ve önceden tanımlanmış testler listeleri aracılığıyla, QC sonuçlarını kaydederek ve halihazırda yayınlanmış testleri analiz eder. Uygulama, yüksek kaliteli mal üreticileri, üretici şirketler ve kurum içi kalite testleri yapan kuruluşlar için mükemmeldir. Uygulama, Microsoft tarafından onaylanmış olup ve kendi pazaryeri olan AppSource‘da mevcuttur.

EDI Integration

Dynamics 365 Business Central için EDI Entegrasyonu, şirketlerin satış ve satın alma belgelerinin zahmetsiz elektronik veri alışverişine olanak tanıyan eşlemeler oluşturmasına yardımcı olur. Kolayca kullanıcı tarafından yapılandırılabilir ve Dynamics 365 Business Central tarafından oluşturulan/okunan XML dosyalarının değiş tokuşunu temel alır. Uygulama, Microsoft tarafından onaylanmış olup ve kendi pazar yeri olan AppSource’da mevcuttur.


Dynamics CRM için

Event Management

Dynamics 365 için Event Management, profesyonel etkinlik düzenleyicileri veya etkinlik organizasyonu departmanı olan şirketler için özel bir uygulama çözümüdür. Çözüm, Microsoft Dynamics 365 CRM uygulamalarının standart özellikleri üzerine kurulmuştur ve aynı anda birden çok olayı planlamanıza, bütçelemenize ve izlemenize olanak sağlar. Ayrıca etkinlik aktivitelerini zaman dilimlerine ve ilgili kaynaklara göre takip etmenizi sağlar. Uygulama, Microsoft tarafından onaylanmış olup ve kendi pazar yeri olan AppSource‘da mevcuttur.

Facility Management

Microsoft Dynamics CRM teknolojisini temel alan Dynamics 365 için Facility Management, binaların, katların, konumların, arsa ve bitişik alanların yanı sıra bunlara karşılık gelen bina maliyetlerinin, giderlerinin ve alacaklarının, belgelerin (sözleşmeler ve ekler gibi) idari yönetimi ile ilgili iş süreçlerimi kapsar. Uygulama, birinci sınıf hizmet sunarak, müşterilerle farklı kanallardan (telefon görüşmeleri, e-postalar, toplantılar vb.) gelen ve giden tüm iletişimi takip etmenize olanak sağlar. Önemli gösterge tablolarına hızlı erişim yoluyla tüm görevlere yönelik ayrıntılı planlama yoluyla akıcı bir kullanıcı deneyimi sağlar. Uygulama, Microsoft tarafından onaylanmış olup ve kendi pazar yeri olan AppSource‘da mevcuttur.

Neden bizi seçmelisiniz

Yerel ve çok lokasyon’lu kuruluşlara, danışmanlık ve kurumsal yazılım çözümlerinin uygulanması alanında hizmet veren uluslararası bir şirketiz. Orta ve Doğu Avrupa’nın lider Microsoft Dynamics ortaklarından olup (Microsoft, 2016), dünyadaki 10.000’den fazla Microsoft Dynamics iş ortaklarından sadece 60’ına laik görülen en değerli ödül “Inner Circle” parçasıyız.

200+

Sertifikalı uzmanlar

17

Yıldır faaliyette

17

Yıldır her sene büyüme

500+

Memnun müşteri

55+

Ülke

7

Sertifikalı & 30 tane daha eklenti

İşletmelerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz

Layer 2
Layer 3
Layer 4
Layer 6
Layer 7
logo notosgalleries new
6bb6cce429f5677b70012a23fd093f9989a772e3
sodexo_en_220x83_2
logo-drager1
avendi
tiryaki_logo_small