Genel Bakış

Intelligent Systems, müşterileri için Microsoft Dynamics üzerinde yeni ve değerli çözümler oluşturmak için aktif olarak çalışır. ERP veya CRM sisteminize ek olarak, kuruluşunuzun ihtiyaçlarına göre zengin portföyümüzden geniş kapsamlı seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.


Uygulamalar, işlemleri yönetmenize, etkinlikleri takip etmenize, verimliliği artırmanıza ve şirketinizin maliyetlerini optimize etmenize yardımcı olacak kullanışlı özellikler içerir.


Microsoft AppSource ’ta bulunan sertifikalı uygulamalarımıza göz atın:

Dynamics 365 Business Central için

DealerBox Leasing

Dealerbox Leasing için Dynamics 365 Business Central, işletme ve finansal kiralama sağlayan işletmelere yönelik bir uygulamadır. Çözüm, artan verimlilik ve veri güvenliğini garanti eden kiralama yönetimini basitleştiren çok çeşitli işlevler sunar. Ayrıca CRM modülü entegrasyonu ile tüm müşteriler ve kiralama sözleşmeleri takip edilebilmektedir. Çözüm sertifikalıdır ve artık pazar yeri olan AppSource’ta mevcuttur.

integration framework application

Integration Framework

Entegrasyon Framework’u, üçüncü taraf platformunuz ile Microsoft Dynamics 365 Business Central’ı entegre eden Uygulama Programlama Arayüzü (API) tabanlı bir bağlayıcıdır. Uygulama, çeşitli harici platformlar arasında sorunsuz bilgi aktarımında işletmeleri destekler. Çözüm sertifikalıdır ve artık AppSource pazarında mevcuttur.

E-commerce Integration Framework

E-ticaret Entegrasyon Framework, e-ticaret platformunuzu Microsoft Dynamics 365 Business Central ile entegre eden Uygulama Programlama Arayüzü (API) tabanlı bir bağlayıcıdır. Uygulama, sistemler arasında sorunsuz bilgi aktarımı konusunda işletmeleri destekler. Çözüm sertifikalıdır ve artık AppSource pazarında mevcuttur.

Master Data and Documents Replication Management

Microsoft Dynamics 365 Business Central için Ana Veri ve Belge Çoğaltma Yönetimi, bir ana şirket içinde veri kümeleri oluşturarak ve bunları başka bir şirkete çoğaltarak şubeler ve tüzel kişiler aracılığıyla veri aktarım sürecini sağlar. Uygulama sertifikalıdır ve artık AppSource pazarında mevcuttur.

Barcode Scanning

Barkod Tarama uygulaması, bilgisayar iş istasyonlarına USB ile bağlanan barkod tarayıcılarla çalışmak üzere tasarlanmıştır ve Microsoft Dynamics 365 Business Central ile yerel olarak entegre edilmiştir. Uygulama depolarda, toptan satış ve dağıtımda envanter işleme sürecini kolaylaştırır. Uygulama sertifikalıdır ve şu anda AppSource pazarında mevcuttur.

External Database Connector

Microsoft Dynamics 365 Business Central için Harici Veritabanı Bağlayıcısı uygulaması, herhangi bir harici veritabanından Microsoft Dynamics 365 Business Central bulut veya şirket içi ERP sistemine veri aktarımını kolaylaştırır. Uygulama, çok fazla veri alışverişi yapan tüm sektörler için uygundur. Uygulama sertifikalıdır ve artık AppSource pazarında mevcuttur.

Advanced Manufacturing: Disassembly

Gelişmiş Üretim: Demontaj, Dynamics 365 Business Central için üretim kuruluşlarının ham maddeleri daha verimli bir şekilde üretime dönüştürmesine (demonte etmesine veya kesmesine) yardımcı olan bir uzantıdır. Bu işlevsellik sayesinde kullanıcılar üretilen ürünlerin değerini tahmin edebilir, farklı üretim operasyonlarının simülasyonlarını ayarlayabilir ve kârı hesaplayabilir. Gelişmiş Üretim: Demontaj işlemleri ayrıca işletmelere planlama ve tahmin faaliyetlerinde yardımcı olur. Uygulama Microsoft tarafından onaylanmıştır ve AppSource pazarında mevcuttur.

Advanced Manufacturing: Capacity Cost Revaluation

Gelişmiş Üretim: Dynamics 365 Business Central için Kapasite Maliyet Yeniden Değerlemesi, üretim alanındaki şirketlerin üretim miktarı başına yetkin maliyet yeniden değerlemesi yapmalarına yardımcı olur. Uygulama hassas planlama, etkili değişiklik ve maliyet yönetimi sağlar. Aracı kullanmanın ek bir avantajı da üretim maliyeti unsurları raporunun bitmiş üretim siparişleriyle çalışması ve kapasite maliyetleri ile malzeme maliyetlerinin bileşenlerine ayrılmasını göstermesidir. Uygulama Microsoft tarafından onaylanmıştır ve AppSource pazarında mevcuttur.

Quality Management

Dynamics 365 Business Central için Quality Management, şirketlerin kalite kontrol testleri gerçekleştirmesine ve kaydetmesine yardımcı olur. Uygulama, her bir öğeye atanacak tamamen kullanıcı tarafından yapılandırılabilir test parametreleri, referans değerleri ve önceden tanımlanmış testler listeleri aracılığıyla, QC sonuçlarını kaydederek ve halihazırda yayınlanmış testleri analiz eder. Uygulama, yüksek kaliteli mal üreticileri, üretici şirketler ve kurum içi kalite testleri yapan kuruluşlar için mükemmeldir. Uygulama, Microsoft tarafından onaylanmış olup ve kendi pazaryeri olan AppSource‘da mevcuttur.

EDI Integration

Dynamics 365 Business Central için EDI Entegrasyonu, şirketlerin satış ve satın alma belgelerinin zahmetsiz elektronik veri alışverişine olanak tanıyan eşlemeler oluşturmasına yardımcı olur. Kolayca kullanıcı tarafından yapılandırılabilir ve Dynamics 365 Business Central tarafından oluşturulan/okunan XML dosyalarının değiş tokuşunu temel alır. Uygulama, Microsoft tarafından onaylanmış olup ve kendi pazar yeri olan AppSource’da mevcuttur.


Dynamics CRM için

Membership Fees Management for NGO

Dynamics 365 Sales için STK Üyelik Ücretleri Yönetimi, çeşitli üyelik verilerinin net bir şekilde yapılandırılması, durumlarının ve ödenmesi gereken ücretlerin izlenmesi, proformaların oluşturulması için bir çözümdür. STK kuruluşlarına ve ticari derneklere yardımcı olur. Uygulama sertifikalıdır ve şimdi pazar yerinde mevcuttur – AppSource.

Event Management

Dynamics 365 için Event Management, profesyonel etkinlik düzenleyicileri veya etkinlik organizasyonu departmanı olan şirketler için özel bir uygulama çözümüdür. Çözüm, Microsoft Dynamics 365 CRM uygulamalarının standart özellikleri üzerine kurulmuştur ve aynı anda birden çok olayı planlamanıza, bütçelemenize ve izlemenize olanak sağlar. Ayrıca etkinlik aktivitelerini zaman dilimlerine ve ilgili kaynaklara göre takip etmenizi sağlar. Uygulama, Microsoft tarafından onaylanmış olup ve kendi pazar yeri olan AppSource‘da mevcuttur.

Facility Management

Microsoft Dynamics CRM teknolojisini temel alan Dynamics 365 için Facility Management, binaların, katların, konumların, arsa ve bitişik alanların yanı sıra bunlara karşılık gelen bina maliyetlerinin, giderlerinin ve alacaklarının, belgelerin (sözleşmeler ve ekler gibi) idari yönetimi ile ilgili iş süreçlerimi kapsar. Uygulama, birinci sınıf hizmet sunarak, müşterilerle farklı kanallardan (telefon görüşmeleri, e-postalar, toplantılar vb.) gelen ve giden tüm iletişimi takip etmenize olanak sağlar. Önemli gösterge tablolarına hızlı erişim yoluyla tüm görevlere yönelik ayrıntılı planlama yoluyla akıcı bir kullanıcı deneyimi sağlar. Uygulama, Microsoft tarafından onaylanmış olup ve kendi pazar yeri olan AppSource‘da mevcuttur.

Neden bizi seçmelisiniz

Yerel ve çok lokasyon’lu kuruluşlara, danışmanlık ve kurumsal yazılım çözümlerinin uygulanması alanında hizmet veren uluslararası bir şirketiz. Orta ve Doğu Avrupa’nın lider Microsoft Dynamics ortaklarından olup (Microsoft, 2016), dünyadaki 10.000’den fazla Microsoft Dynamics iş ortaklarından sadece 60’ına laik görülen en değerli ödül “Inner Circle” parçasıyız.

200+

Sertifikalı uzmanlar

17

Yıldır faaliyette

17

Yıldır her sene büyüme

500+

Memnun müşteri

55+

Ülke

7

Sertifikalı & 30 tane daha eklenti

İşletmelerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz

Layer 2
Layer 3
Layer 4
Layer 6
Layer 7
logo notosgalleries new
6bb6cce429f5677b70012a23fd093f9989a772e3
sodexo_en_220x83_2
logo-drager1
avendi
tiryaki_logo_small