Bayilikte acente modeli

Otomobil endüstrisinde eşi benzeri görülmemiş bir değişimin yaşandığı bu dönemde önümüzde nasıl bir yol var? Orijinal ekipman üreticileri (OEM’ler), güvenlik ve ölçeklenebilirlik temel gereksinimler haline geldiğinden dijital platformların önemine bakıyor. Otomobil bayilerinde doğrudan tüketicilere satış yapma yönündeki değişim hız kazanıyor.

Alternatif mobilite ve sahiplik

Hibrit çalışma kültürü ve değişen tercihlerle birlikte, otomotiv sektörü araç kiralama, abonelik bazlı sahiplik ve araç çağırma ve paylaşma gibi yeni mobilite hizmetleri modellerine yönelik talebin arttığına tanık olmaktadır. Geleceğin mobilitesi, özellikle teknoloji meraklısı kullanıcılar için bir avantaj olarak çok daha kolay, daha esnek ve daha bireysel olacak.

Elektrikli ve yeşil

Elektrikli ve otonom araçlar, “emisyonsuz” konsepte geçiş ve yapay zeka ve makine öğrenimindeki hızlı ilerleme ile giderek daha popüler hale geliyor. PwC analistleri geleceğin otomobilinin elektrikli, otonom, paylaşımlı, bağlantılı ve her yıl güncellenen bir otomobil olacağını öngörüyor. Tüm yeni otomobil satışlarının %55’inden fazlası 2030 yılına kadar tamamen elektrikli olabilir.

Car

Arabalar

Heavy vehicles

Ağır vasıtalar

Agricultural machinery

Tarım makineleri

Construction machinery

İnşaat makineleri

Spare parts

Yedek parçalar

Rent-a-car

Araç kiralama

Otomotiv bayileri ve ithalatçıları için gelişmiş çözüm (DMS & IMS)

Çeşitli veri kaynakları arasında entegrasyon eksikliği, tüm satış döngüsünü takip etmede ve her aracın bakım geçmişini eksiksiz tutmada zorluklar mı yaşıyorsunuz? DealerBox adı verilen bulut tabanlı platform, Microsoft Dynamics Business Central’ın gücünü ekibimizin geniş bilgi birikimiyle birleştiriyor.

Otomotiv ve diğer araçların perakende satışında 19 yılı aşkın kapsamlı deneyime sahip Intelligent

Systems olarak, otomotiv ithalatçıları ve bayileri için bir yazılım çözümü geliştirdik.

DealerBox, satış ve pazarlama, kiralama ve sigorta, araç kiralama, yedek parça ve onarım hizmetlerinden finans ve muhasebeye, ayrıntılı iş içgörü raporlarına ve analizlerine kadar kuruluşunuzdaki tüm iş döngüsünü kapsayabilir.

Çözümün maliyetinin 2 ana bileşeni vardır: lisanslar ve uygulama hizmetleri. Lisanslar tek seferlik satın alınabilir ya da aylık abonelik bazında kullanılabilir. Uygulama hizmetlerinin maliyeti müşterinin gereksinimlerine bağlı olarak değişir. DealerBox en az on kullanıcı gerektirir.

Çözüm sertifikalı olup Microsoft AppSource’da mevcuttur.

Hakkında daha fazla bilgi edinin

DealerBox ERP

DealerBox logo

Our DealerBox Leasing extension offers a wide range of features that make leasing operations simpler while also ensuring increased productivity and data security. Additionally, the add-on incorporates Dynamics 365 Sales (CRM), enabling tracking of each customer and their lease agreements. The solution is certified and published in Microsoft AppSource.


Değerli avantajlar

 • Birden fazla kanalda gerçek müşteri etkileşimi
 • Her müşterinin 360 derece görünümü
 • Esnek araç ve fiyat konfigüratörleri
 • Tedarikçilerle gelişmiş iletişim
 • Optimize edilmiş tedarik zinciri yönetimi
 • Otomatik veri konsolidasyonu
 • Çoklu marka desteği
 • Araç takibi
 • Şeffaf hizmet süreci ve optimize edilmiş kaynak yönetimi
 • OEM’ler, barkod okuyucular ve yazıcılar, mobil cihazlar, e-ticaret siteleri vb. ile sonsuz entegrasyon yetenekleri.
 • Çeşitli KPI’ları analiz eder ve raporlar

Want to know more? Visit DealerBox’ website and schedule your free software test drive!

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? DealerBox‘ın web sitesini ziyaret edin ve ücretsiz yazılım test sürüşünüzü planlayın!

Sadece bir sistem jeneratörü bulmak için değil, aynı zamanda güvenilir ve uzun vadeli bir ortak bulmaya çalıştık. Otomotiv sektöründeki deneyimleri için Intelligent Systems seçtik. Yıllar sonra hala doğru seçimi yaptığımıza inanıyorum.
Nikolay Nedyalkov Bulavto

Nikolay Nedyalkov

Ticari Direktör, Bulavto Holding

İşletmelerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz

Layer 4
Avtounion_logo
Megatron_logo
interagri
M_logo
skoda
vareks-ood-logo
Moto Pfohe