Memnuniyet oranlarını artırmaya hazır mısınız?

Dynamics 365 CRM uygulamaları, ilişki yönetiminin tüm yönlerini kapsar. Müşteriler, tedarikçiler veya iş ortaklarıyla birlikte olan çözüm, iletişim geçmişini ve verilerini bir araya getirir ve üstün hizmetin en iyi şekilde iletilip sunulmasını sağlar. Satış, Proje Hizmeti Otomasyonu, Müşteri Hizmetleri ve Saha Hizmeti için Microsoft Dynamics 365 uygulamaları, yeni işlevsellikler ve sonsuz entegrasyon yetenekleriyle sürekli gelişen bulut tabanlı bir platform olduğu için geleneksel bir ilişki yönetimi sisteminin sınırlarının ötesine geçiyor.

Kurumunuz için CRM uygulamaları

İlişkileri kazanca dönüştürün

Dört CRM uygulamasının zengin işlevlerini keşfedin ve kişisel dikkati, ilişki ve kazanç ile gösterin.

Sales

Satış elemanlarının daha üretken olmalarına ve önemli olan şeylere odaklanmasına yardımcı olun – anlaşmaları sonuçlandırın.

Daha fazla öğren

Customer Service

Bireysel ve proaktif bir yaklaşım sunarak her bir müşteri adayları ve müşterilerin ayrı ayrı güvenini ve sadakatini kazanın.

Daha fazla öğren

Field Service

Saha Servisi için özel uygulama ile işletme maliyetlerinizi düşürürken harcamalarınızı optimize edin.

Daha fazla öğren

Avantajlar

Verimli bir şekilde planlayın ve yönetin

Microsoft Dynamics CRM uygulamaları, ayrıntılı raporlar ve analizler, etkileşimli grafikler ve tablolara dayanarak şeffaflığı ve optimum kararları garanti eder.

Müşterileri Yönlendirin

Üretilen potansiyel müşterileri ve Satış departmanındaki iletişimi yöneterek potansiyel anlaşmaların sayısını ve kalitesini arttırın.

Sonuçları ölçün

Sorunsuz bir şekilde gerçek zamanlı raporlar hazırlayın. Pazarlama aktivitelerine genel bir bakış atın ve etkinliklerini (ROMI) çeşitli performanslar (KPI) temelinde ölçün.

Her soruya yanıt verin

Tüm çalışanlarınızın Microsoft Dynamics CRM uygulamaları ile herhangi bir araştırmaya yanıt verdiğinden ve yüksek kaliteli hizmetler sunduğundan emin olun.

Fiyatlandırma


İşletmelerini geliştirmelerini yardımcı oluyoruz

Kaynaklar

Kaynaklarımızı indirerek Microsoft Dynamics CRM (şimdi Dynamics 365) hakkında daha fazla bilgi edinin.