Microsoft
Microsoft, küresel bir yazılım lideridir. Microsoft Dynamics iş çözümleri ürün grubu, şirketlerin stratejik iş süreçlerini optimize etmek için tasarlanmış çok çeşitli entegre iş uygulamaları ve hizmetleri sunan çözümler içerir. Intelligent Systems, 2013 ve 2014’teki prestijli Microsoft Dynamics President’s Club’ın, devamında ise 2016’da Microsoft Dynamics Inner Circle’ın ve Microsoft Dynamics iş çözümleri için Microsoft Gold Certified İş Ortağının bir parçasıdır.
Dynamics Mobile
Dynamics Mobile, Microsoft Dynamics ERP için, mobilite isteyen firmalara Microsoft Dynamics sistemleriyle yenilikçi ve uygun maliyetli çözümler sunan bir mobil uygulamadır. Dynamics Mobile, kuruluşların ERP yatırımlarından maksimum fayda elde etmelerini sağlar. Intelligent Systems, Dynamics Mobile’ın bir iş ortağı ve distribütörüdür.
LS Retail
S Retail, perakende sektörü için Microsoft Dynamics sistemlerine dayalı komple çözümler sağlamada dünya lideridir. Dünya çapında, LS Retail çözümü, 45.000’den fazla çıkışı ve 103.000 POS terminali bulunan 2.300’den fazla şirket tarafından kullanılmaktadır. Intelligent Systems LS Retail Platin Ortağıdır.
NETRONIC
NETRONIC zaman ve kaynak odaklı planlama verilerini görselleştirmek için yazılım geliştirir. Şirketin temel yetkinliği Gantt grafik yazılımı geliştirmektir. Ürünleri, yazılım geliştiricilerin güçlü ve esnek Gantt grafikleri oluşturmalarına yardımcı olacak araçlardır.
ClickDimensions
ClickDimensions, Microsoft Dynamics 365/CRM tabanlı bir e-posta otomasyon ve pazarlama aktivasyon uygulamasıdır. Çözüm, pazarlama uzmanlarına potansiyel müşteri sınıflandırılmasının oluşturmasında pazarlama profesyonellerine yardımcı olur ve işletmecilere satış fırsatlarını daha kolay belirleme olanağı sağlar.
Qlik
Qlik, self servis veri görselleştirme, yönlendirilmiş analitik, yerleşik analitik ve dünya çapında yaklaşık 40.000 müşteriye raporlama için sezgisel BI çözümleri sunar. Tüm endüstrilerdeki ve coğrafyalardaki her ölçekteki şirket, verileri keşfetmek, içgörü oluşturmak ve daha iyi kararlar almak için Qlik çözümlerini kullanır.
VeriPark
VeriPark, dünya çapındaki bankalar, kredi birlikleri, sigorta şirketleri, emeklilik fonları, aracılık ve servet ve yatırım firmaları için işi dönüştürüyor. VeriPark, büyüme, kârlılık ve rekabet avantajı yaratmak için dönüştürücü müşteri ve iş arkadaşı tecrübelerinin dağıtımını hızlandırarak müşterilerin hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli bir şekilde müşterileri edinmelerine, korumalarına ve hizmet etmelerine yardımcı olur.
DealerBox
DealerBox, otomotiv perakende organizasyonunuzdaki tüm süreçleri kapsayan entegre bir yazılım platformudur.
Porini
Porini, giyim ve tekstil üretimi ve perakende satış yapan firmalara profesyonel iş çözümleri ve danışmanlık hizmetleri sunan dünya çapında bir tedarikçidir.
idyn
idyn, Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) için yatay çözümler ve eklentiler geliştiren, global bir Microsoft Bağımsız Yazılım Satıcısı ve bir sistem entegratörüdür.
Dynamics Trans
Dynamics Trans, nakliye, lojistik, nakliye ve nakliye sektörlerinde orta ve büyük şirketler için tasarlanmış özel bir iş çözümüdür.
Exceeders
Exceeders, platformdaki tüm düğümler için önemli ve sürdürülebilir bir değer yaratmak ve her zaman onlar için bir kazan-kazan senaryosu sağlamak için şirketleri işbirliği yapmaya ve güçlendirmeye teşvik eden ortak ekosisteme ortak olan ilk gerçek ortaktır.