Microsoft logo

Microsoft

Microsoft, küresel bir yazılım lideridir. Microsoft Dynamics iş çözümleri ürün grubu, şirketlerin stratejik iş süreçlerini optimize etmek için tasarlanmış çok çeşitli entegre iş uygulamaları ve hizmetleri sunan çözümler içerir. Intelligent Systems, 2013 ve 2014’teki prestijli Microsoft Dynamics President’s Club’ın, devamında ise 2016’da Microsoft Dynamics Inner Circle’ın ve Microsoft Dynamics iş çözümleri için Microsoft Gold Certified İş Ortağının bir parçasıdır.

Website’sini ziyaret edin

Dynamics Mobile

Dynamics Mobile, Microsoft Dynamics ERP için, mobilite isteyen firmalara Microsoft Dynamics sistemleriyle yenilikçi ve uygun maliyetli çözümler sunan bir mobil uygulamadır. Dynamics Mobile, kuruluşların ERP yatırımlarından maksimum fayda elde etmelerini sağlar. Intelligent Systems, Dynamics Mobile’ın bir iş ortağı ve distribütörüdür.

Website’sini ziyaret edin
LS retail logo

LS Retail

S Retail, perakende sektörü için Microsoft Dynamics sistemlerine dayalı komple çözümler sağlamada dünya lideridir. Dünya çapında, LS Retail çözümü, 45.000’den fazla çıkışı ve 103.000 POS terminali bulunan 2.300’den fazla şirket tarafından kullanılmaktadır. Intelligent Systems LS Retail Platin Ortağıdır.

Website’sini ziyaret edin
Logo NETRONIC Software

NETRONIC

NETRONIC zaman ve kaynak odaklı planlama verilerini görselleştirmek için yazılım geliştirir. Şirketin temel yetkinliği Gantt grafik yazılımı geliştirmektir. Ürünleri, yazılım geliştiricilerin güçlü ve esnek Gantt grafikleri oluşturmalarına yardımcı olacak araçlardır.

Website’sini ziyaret edin
VeriPark logo

VeriPark

VeriPark, dünya çapındaki bankalar, kredi birlikleri, sigorta şirketleri, emeklilik fonları, aracılık ve servet ve yatırım firmaları için işi dönüştürüyor. VeriPark, büyüme, kârlılık ve rekabet avantajı yaratmak için dönüştürücü müşteri ve iş arkadaşı tecrübelerinin dağıtımını hızlandırarak müşterilerin hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli bir şekilde müşterileri edinmelerine, korumalarına ve hizmet etmelerine yardımcı olur.

Website’sini ziyaret edin
DealerBox logo

DealerBox

DealerBox, otomotiv perakende organizasyonunuzdaki tüm süreçleri kapsayan entegre bir yazılım platformudur.

Website’sini ziyaret edin

Porini

Porini, giyim ve tekstil üretimi ve perakende satış yapan firmalara profesyonel iş çözümleri ve danışmanlık hizmetleri sunan dünya çapında bir tedarikçidir.

Website’sini ziyaret edin
Dynamics Trans logo

Dynamics Trans

Dynamics Trans, nakliye, lojistik, nakliye ve nakliye sektörlerinde orta ve büyük şirketler için tasarlanmış özel bir iş çözümüdür.

Website’sini ziyaret edin