Intelligent Systems, yedinci yıldır dünyanın lider perakende yazılım çözümleri tedarikçisidir

Nisan 27, 2017

Şirket, perakende yazılımında dünya lideri LS Retail tarafından yine Platin Partner statüsüne layık görüldü.

Intelligent Systems, LS Retail ürün serisindeki çözümleri kullanarak satış, servis ve müşteri desteği alanında elde etmiş olduğu yüksek başarılarından dolayı 2017 Yılı Platinum Partner olarak layık görüldü. Şirketimiz için bu türden ilk ödül Altın Partner statüsünü kazandığımız 2011 yılıydı. O zamandan beri Intelligent Systems, her yıl LS Retail’in dünyadaki en başarılı iş ortaklarının seçkin çevrelerinde kaçınılmaz olarak yer aldı.

Intelligent Systems CEO’su Kalin Tsvetanov ödülü kabul ettikten birkaç dakika sonra: “Yedinci yıl üst üste dünyanın en büyük perakende yazılım çözümleri uygulayıcılarından biri olmak, tüm ekibimizin sürekliliğini ve profesyonelliğini kanıtlıyor. Her bir sonraki ödül kendimize karşı gereksinimlerimizin çıtasını yükseltiyor ve inanıyorum ki bu bizi daha iyi olmaya teşvik ediyor” dedi.

LS Retail Genel müdürü Magnus Norddahl;

“LS Retail Platinum Partner ödülüne layık görünenler, bizim iş ortakları ağımızdaki liderler arasındadır. Bu seviyeye ulaşmak için yerine getirmeleri gereken şartlar çok yüksektir ve bu ödül, onların sunmuş oldukları kalite ve değerin bir kanıtıdır” dedi.  “Platinum partnerlerimiz, LS Retail ile çalışmalarında büyük bir özveri ve çaba gösterdiler ve onların performansı başarımızın esas faktörlerinden biridir. LS Retail, geçtiğimiz yıldaki üstün başarılarından dolayı bir kez daha Intelligent Systems’ı tebrik ediyor. “

Ödül, 26 Nisan’da İspanya’nın Madrid kentinde Retail ve HoReCa conneXion sektöründeki yeniliklerin sunulduğu yıllık konferansta verildi.

Etkinlikten fotoğraflar ve videoları, LS Retail resmi Facebook sayfasında ve profilimizde görebilirsiniz.

LS Nav perakende ticaret yazılım çözümü hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutmayınız.