Intelligent Systems Orta ve Doğu Avrupa için yılın Microsoft İş Ortağı

Temmuz 14, 2016

Microsoft, ERP ve CRM çözümleri sağlayan Intelligent Systems’ı dünyadaki en stratejik iş ortakları arasına almıştır

MicrosoftIntelligent Systems’ı orta ve doğu Avrupa’da (CEE) en başarılı iş ortağı olarak onurlandırmıştır, bölgedeki 24 ülkeyi geride bırakarak. Intelligent Systems Inner Circle 2016 ödülüne layık görülerek, dünyadaki en stratejik Microsoft Dynamics iş ortakları arasında yer almıştır. Inner Circle 10 000 sertifikalı ERP ve CRM sağlayıcıları arasından yıllık yaklaşık sadece 60 iş ortağının layık görüldüğü bir ödüldür. Bu iş ortakları, en değerli iş sonuçlarına ulaşarak, yukarıda bahsi geçen çözümler için Microsoft’a en çok kazanç, kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti, uyarlama, destek ve değer kazandıranlardır.

Büyük oyuncuların olduğu Global arenada verilen ödüller, Intelligent Systems’ın dünyada lider bir entegre iş yönetimi çözümleri sağlayıcısı olduğunun kanıtıdır. Daha önceki ödül, 2013 senesinde Intelligent Systems ilk %5 Microsoft Dynamics çözümleri iş ortakları arasına girerek gelmiştir. Daha sonraki senelerde ise büyüme, stratejik ortaklıklar, yeni pazarlara girme ve devamlı olarak daha fazla ülkelerde projeler gerçekleştirerek 35 ülkeyi aşmıştır hizmetleri. 2016’da, Intelligent Systems CEE bölgesindeki en büyük Microsoft ERP ve CRM çözümleri anlaşmalarını başarıyla tamamlamıştır.

Microsoft Dynamics Inner Circle 2016 stats

Ödül töreni, Microsoft’un en büyük yıllık konferans toplantısı olan Toronto, Kanada’da, 11 Temmuz 2016’da gerçekleştirilmiştir – Dünya Geneli Ortak Konferansı (Worldwide Partner Conference (WPC) 2016). Etkinlik bu sene 144 ülkeden 13 000’den fazla iş ortaklarını ağırlamıştır. Konferansın birinci günü Microsoft’un Ceo’su Satya Nadella, özel olarak iş çözümlerinin rolleri ve firmanın izlemiş olduğu “dijital dönüşüm” yoluna dikkat çekmiştir.

“…büyük bir çaba ile yeniden üretkenliği ve iş süreçlerini tanımladık. Sonsuz bilgi ve bilgisayar, dikkat ve zaman gereken bir dünyada, her anı ve her ölçekteki kurumların dijital çalışma doğasını değiştirmek için herkese yardımcı olmayı hedefledik. Bu amacı hizmet olarak müşterilerin dijital değişimi için takip ediyoruz. Her ölçekteki ve her ülkedeki işletmeler sadece dijital teknolojileri kullanmayacaktır ve dijital bir işletme olacaklardır.“, Satya Nadella bunları söyleyerek şunları ekledi “Bizim özgün bir yaklaşımımız vardır, teknoloji ve platformları oluşturmak adına her sektörde ve her ülkedeki her işletmenin yaygın bir şekilde dijital değişimi sağlamaları için. Bu iş ortaklarımıza dünyada büyük bir fırsat oluşturacaktır.

 

Paylaş