Intelligent Systems Microsoft Dynamics President’s Club 2013 üyesi oldu

Temmuz 08, 2013

Dünyanın dört bir yanından sadece en iyi Microsoft Dynamics ortakları bu prestijli kulübe katılmak ayrıcalığına sahiptir

Intelligent Systems Microsoft’un isimlendirdiği   “2013 Microsoft Dynamics President’s Club” üyesidir. Yazılım devi bu ödülü, dünya genelinde yüksek iş sonuçlarına, olağanüstü müşteri memnuniyeti düzeylerine ulaşan ve iyi bilinen ERP ve CRM çözümlerinin geliştirilmesine aktif olarak katılan en başarılı Microsoft Dynamics ortaklarının sadece en iyi 5%‘ne vermektedir. Intelligent Systems bu elit gruba katılarak, entegre iş yönetimi sistemlerindeki kendi lider küresel pazar konumunu bir kez daha göstermektedir.

Resmi ödül töreni bu akşam Teksas Houston’da Intelligent Systems temsilcilerinin yer alacağı Microsoft’un en büyük toplantısı olan Worldwide Partner Conference (WPC) 2013’te gerçekleştirilecektir. Bu onur ödülü şirketin Genel Müdürü Bay Kalin Tzvetanov tarafından bizzat kabul edilecektir.

Gelen haberlerden kısa bir süre sonra Sayın Tzvetanov,

Microsoft Dynamics President’s Club 2013 üyesi olmak tüm ekibimiz için büyük bir başarı kaynağıdır. Bu onay müşteri ihtiyaçlarına yönelik sorumluluğumuzu, yüksek profesyonellik düzeyimizi ve yüksek ölçekli müşteri memnuniyetine ulaşmak için doğru çözümü takip ederken sergilemiş olduğumuz yeterliliği göstermektedir” diye belirtmiştir. “Intelligent Systems olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak daha yenilikçi ürün ve hizmet sunmak için çalışıyoruz. Görünüşe göre işler iyi yürümektedir! Küresel Microsoft Dynamics ortakları arasında güçlü rekabet göz önüne alındığında, en etkili olanların en iyi 5%’i arasında olmamız, bizim için gerçekten gurur kaynağıdır”.

Microsoft Dynamics hakkında

Microsoft Dynamics iş yönetimi (ERP) ve müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) çözümleri için yenilikçi, güçlü ve esnek sistemler çizgisidir. Yazılım lideri Microsoft tarafından geliştirilen Microsoft Dynamics, en son IT trendlerini takip etmekte ve şirketleri, küresel bir know-how ve doğrulanmış başarılı iş uygulamaları ile güvence altına almaktadır.