Intelligent Systems, Microsoft Dynamics ile entegre edilmiş online mağaza yazılım çözümü sunar

Eylül 26, 2018

Intelligent Systems, hızla büyüyen online pazarlama sektöründeki geniş deneyime dayanarak iş yazılım hizmetleri yelpazesini genişletti. Çok sayıda müşteri için online mağazası projesi gerçekleştirdikten sonra, Microsoft Dynamics’i kullanan müşteriler için en iyi online deneyimi sunarak, iş süreçlerini yükseltmek isteyen şirketler için kapsamlı ve yeni bir hizmet geliştirdik.

Hızlı ve kolay kurulum için güvenilir platform

Başarılı online iş için bizim yazılım çözümümüz nopCommerce – sürekli güncellenen ve yeni özelliklerle zenginleşen, güvenlik seviyesi yüksek bir ücretsiz platformu. Bizim online pazarlama çözümümüz esnektir ve her bir işletmenin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir.

Microsoft Dynamics NAV platformu ile entegre

Intelligent Systems ekibi, ERP sistemi Microsoft Dynamics NAV’un doğal bir uzantısı olarak işlev görmesi için online ticaret platformu için gerekli Standart Entegrasyon (Unified Integration Framework) geliştirdi. Bu veri yönetimini basitleştirir, siparişlerin işlenmesini ve müşteri deneyimini geliştirir. Bu ek işlevsellik, açıklama, özellikler, nitelikler ve fiyat listeleri gibi online Microsoft Dynamics stoklarını yayınlamayı mümkün kılar.

E-ticaret için dijital pazarlama

Intelligent Systems’de Web ve Dijital Pazarlama Danışmanı Danail Andonov “Müşterilerimiz için çeşitli e-ticaret web siteleri uyguladıktan sonra, hizmetlerini dijital pazarlama hizmetleriyle tamamlamaya karar verdik. Bu şekilde, müşterilerin internet çağında başarılı iş yapmalarına yardımcı olmak ve aynı zamanda sadece bir ortakla iletişim kurarak zamandan ve kaynaklardan tasarruf sağlayarak bir işlemler döngüsünü kapatıyoruz” yorumunu yaptı.

E-ticaret için yazılım çözümünün şirketinizin performansına nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin. Platformun işletme gereksinimlerinizi karşılayacağına emin olmak ister misiniz? Online ticaret uzmanlarımızla görüşme talep edin.