İntelligent Systems, LS Retail’den perakende sektöründe iş yazılımı uygulama ödülü ile

Haziran 01, 2012

İntelligent Systems, Microsoft Dynamics’in ERP platformuna dayalı olan sektörel çözümleri uyuglamasında gösterdiği yüksek başarıları için LS Retail’den ödüllendirildi. Ödül töreni, perakende endüstri sistemlerinin öncü satıcısı tarafından, iş ortaklarına özel olarak düzenlenen LS Retail Partner Conference 2012 global konferansı sırasında gerçekleşti.

LS Retail Partner Conference 2012, 13-16 mayıs tarihleri arasında Reykjavik’te gerçekleşti ve 30 ülkeden gelen 200’den fazla temsilcileri bir arada bulundurdu. İşletmeler forumu’nda temel amaç, perakende sektöründe en güncel çözümlerinin Retail NAV 6.3 ve Retail NAV 7, sunum ve uygulama özelliklerini, anahtar iş ortaklarına tanıtmaktı. Aynı zamanda yazılım liderin, Microsoft Dynamics’in Perakende sektörü için ekuygulamanın geleceğe dönük dünya çapındaki planları açıklandı.

Üç günlük konferans sırasında, dünyanın dört bir yanından gelen LS Retail iş ortakları, işletmelere meydan okuyan sorunlar ve özelliklerini bölgesel ve küresel açıdan tartıştılar. Konferansın son kısmında düzenlenen tören ile perakende çözümlerin dünyaca pazarlama ve gelişimi için, geçtiğimiz yıl içerisinde en büyük katkıda bulunan şirketlere ödüller verilmiştir. LS Retail iş ortakları ağısından katılmış olan 130 şirketten 28’i ödüllendirildi ve İntelligent Systems onlardan biriydi

Ödül töreni sonrası, İntelligent Systems genel müdürü, Kalin Tsvetanov, “Ardı ardına ikinci yıl LS Retail tarafından aldığımız ödül ile oldukça büyük gurur duyuyoruz. Aldığımız ödül, dünyaca kanıtlanmış ürünler sunmamız ile aynı zamanda yüksek kaliteli hizmetler sağladığımızın ispatıdır. Ürünler ve hizmetlerde sunduğumuz kalite sayesinde yeni ve mevcut müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabiliyoruz.” paylaştı.

LS Retail hakkında

LS Retail, perakende sektörü için, Microsoft Dynamics sistemlerine dayalı olan komple çözümler sunumunda global bir liderdir. Dünya çapında, LS Retail ürünleri 2000’den fazla şirkette, 38000’den fazla mağazada, 85000 POS terminalde kullanılmaktadır ve 33 dile tercüme edilmiştir. Adidas, IKEA, Levi Strauss & Co Europe, Booths supermarkets, Pizza Hut, APC Japan, Gamestop/EB Games vb. dünyaca LS Retail müşterilerinden bir kısmıdır.