Microsoft Dynamics NAV nedir?

Yakın zamana kadar Navision olarak bilinen Microsoft Dynamics NAV, iş yazılımı lideri Microsoft tarafından geliştirilen uyumlu bir ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) çözümüdür. Microsoft Dynamics NAV, 165’ten fazla ülkede farklı sektörlerde 120.000’den fazla şirket tarafından kullanılan, dünyanın en popüler iş yönetim sistemlerinden biridir. Microsoft Dynamics NAV / Navision, en popüler üst düzey önde gelen ERP çözümlerinden biridir.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler tarafından tercih edilen ERP çözümü

En özellikli iş gereksinimlerini de kapsar

Zengin işlevselliği ile çözüm, çalışanların daha verimli çalışmaları için fırsatlar sunar.

Finans yönetimi

Muhasebe, stokları ve nakit akışını verimli bir şekilde yönetin. Duran varlıkları kontrol edin, alacaklarınızı işleyin ve birden fazla döviz, konum, tüzel kişi veya işletme ile çalışın.

Üretim

Üretim siparişleri ve teslimatların planlamasını iyileştirin. Esnek olun ve müşteri gereksinimlerine hızlı yanıt vermeye hazır olun.

Tedarik Zinciri Yönetimi

Size özel iş akışı onay süreçlerini hazırlayın, stokları yönetin, yanıt süresini iyileştirin, yeni pazar fırsatlarını araştırın ve iş ortaklarınızla daha iyi çalışın.

Satış ve pazarlama

Müşteri ve satış verilerini yönetin, pazarlama kampanyaları oluşturun, müşteri hizmetlerini organize edin, sözleşmeleri ve anlaşmaları yönetin.

Proje yönetimi

Kaynakların maliyet düşürücü bütçelerini detaylandırın, faturalandırmayı otomatikleştirin, kaynak maliyetlerini ve onların kullanımını takip edin, kapasiteleri planlayın.

Hizmetler yönetmi

Müşteri çağrılarını ve sorgularını yönetin, destek siparişlerini izleyin, kaynaklarınızı tahsis edin, raporlar oluşturun ve varlıkları yönetin.

İnsan kaynakları Yönetimi

Çalışan kayıtlarını yönetin, devamsızlıkları takip edin, raporlar hazırlayın.

Analizler

Bütçelerinizi yönetin, raporlarınızı birleştirin, veriler arasındaki bağlantıları bulun ve çalışan işbirliğini geliştirin.

Sektörünüz için Microsoft Dynamics NAV

Sistemin esnekliği, her sektör ihtiyaçlarına adapte olmayı kolaylaştırır. Bu amaçla, farklı sektörlerdeki belirli iş süreçlerini yansıtan özel ekleri geliştirdik:

Perakende
Distribütörlük
Üretim
Otomotiv
Nakliye ve Lojistik

Dynamics NAV industries

Fiyatlandırma

Microsoft Dynamics NAV fiyat listesi için
(şimdi Dynamics 365 Business Central), lütfen aşağıya tıklayın.

İşletmenizi geliştirmenize yardımcı oluyoruz

Kaynaklar

Microsoft Dynamics NAV hakkında kaynaklarımızı indirerek daha fazla bilgi edinin.