Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations (Finans ve Operasyon) nedir?

Finans ve Operasyonlar için Microsoft Dynamics 365 , gerçek zamanlı öngörülere ve bilgiye erişim sağlayan akıllı bir kullanıcı arayüzü aracılığıyla insanların daha akıllı kararlar almasını sağlayan işletmeler için Microsoft’un iş uygulamasıdır. Kanıtlanmış iş mantığını sağlanıp ve iş süreçlerin daha hızlı bir şekilde yeniden tasarlamalarını sağlayıp işin dönüşmesini sağlar, böylece yenilikçiliğe ulaşılır, rekabette önde kalmak için değer verilen hızlı zamanı kazanabilirsiniz. Böylelikle, işletmelere, bulutun seçimi ve esnekliği sayesinde, kendi hızlarında büyümeleri ve neredeyse her yerde, her zaman iş yapma esnekliği sağlayarak, operasyonlarını iş ihtiyaçlarını karşılamak için küresel olarak ölçeklendirmelerine olanak tanır.

Microsoft Dynamics Finans & Operasyon (Finance & Operations) faydaları nelerdir?

Çözüm, karlılığınızı artırmanıza yardımcı olan defterleri daha hızlı, daha iyi raporlama, uluslararası uyumluluk ve iş zekası araçlarını kapatarak finansal performansınızı artırmanıza olanak tanıyan birçok özelliğe sahiptir.

Üretim araçlarından bazıları, üretim planlama, planlama, operasyonlar ve maliyet yönetimini optimize ederek çevik ve verimli olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca, Finans ve Operasyonlar için Dynamics 365, birleşik bir depo ve envanter yönetimi işlevselliği aracılığıyla lojistiği geliştirmenize olanak tanır.

Finans ve Operasyonlar için Dynamics 365, kullanmakta olduğunuz diğer uygulamalara ve hizmetlere her zaman bağlanabileceğiniz, kullanımı kolay, uyarlanması kolay bir uygulamadır.

Resources