Travi@ta ile tanışın – sigortacılar için CRM


   

30 günlük ücretsiz sürümünüzü deneyin

Travi@ta - sigorta sektörü'nde en popüler müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) çözümlerinden olan çözüm artık Intelligent Systems tarafından sağlanmaktadır. Tüm mevcut ve potansiyel müşterilerinize bilgilerini sunarak, çözüm sektördeki işletmelerin satış ve pazarlama aktivitelerini yönetmelerini sağlıyor. CRM çözümü gerçek ve tüzel kişiler arasındadaki ilişkileri yansıtır; teklifler, poliçeler ve taleplerin tam takibini tutar; ve önsatış ve çapraz satış firsatlarının belirlenmesini kolaylaştırır.

Yenilikçi çözüm hayat ve hayat dışı sigorta firmalarının ve brokerlerin her aracıların (acenteler, ofisler, brokerler) kayıtları destekleyerek ve yöneterek dağıtım kanallarının performansını daha iyi olmasını sağlıyor – sözleşmeler, komisyonlar, eğitimler, ürün portföyleri, hedefler, bölümleştirmeler, vs. Personellerin günlük çalışma sonuçlarını geliştirmeleri için tüm bilgi tek bir veritabanı altında toplanmaktadır.

Microsoft Dynamics CRM'e bağlı olarak, Travi@ta diğer Microsoft ürünleriyle entegreli çalışmayı sunuyor - Outlook, Excel, SharePoint, vs. Böylelikl organizasyonun ortalama üretkenliği artar ve iş süreci kolaylaştırılır.

Travi@ta RealDolmen tarafından geliştirilmiştir – ICT iş sistemlerinde global bir liderdir. İşletme Microsoft tarafından „Inner Circle” tanımıyla temsil edilmiştir, çözüm devi sadece TOP 1% iş ortaklarına verilen ödüldür. Finansal sigorta enstitüleri müşterileri ve aracıları ile ilişkilerini geliştirmek için çözümü kullanan arasında AG Insurance, AXA, KBC, and Baloise vardır.

Intelligent Systems Travi@ta resmi temsilcisidir Türkiye, Arnavutluk ve Bulgaristan için.

Sigorta firmaları ve brokerler için CRM hakkında daha fazlasını öğrenin ve 30 günlük ücretsiz versiyonu şimdi deneyin!

Try Traviata CRM for free