Otomotiv sektörüne yönelik yazılım çözümümüzün yeni yüzü: DealerBox

Ocak 09, 2019

Otomotiv sektöründe 15 yıla aşkın deneyime sahip Intelligent Systems, otomobil ve otomobil parçaları ile ithalatçı ve bayilere yönelik yazılım uygulaması için yeni bir kimlik oluşturdu. Çözüm, daha önce NAVauto olarak bilinen DealerBox ve yeni web sitesi işlevselliği ile ilgili her şeyi ortaya koyuyor: dealerbox.net.

Bu değişime ne sebep oldu?

Microsoft’un en son teknolojisine dayanan Intelligent Systems çözümü, doğal olarak otomobil ve otomobil parçaları ile ithalatçı ve bayiler için popüler bir yazılım platformuna dönüştü. Uzmanlarımız, sektörle ilgili değerli bilgiler edindikleri 100’den fazla proje gerçekleştirmiştir. Bu, otomotiv sektörü için eksiksiz bir çözüm üretme ihtiyacı yarattı – DealerBox.

Yeni web sitesinin amacı nedir?

Bizim amacımız, ürünle ilgilenen ziyaretçilere çözümlerimizin otomotiv sektöründeki zorluklarla nasıl başa çıkmalarına yardımcı olabileceğini öğrenmenin daha kolay bir yolunu sağlamaktır. Web sitesi, yazılım çözümü seçerken bilinçli bir karar vermeleri için otomobil, tarım ve inşaat ekipmanları bayileri, yedek parça satıcıları, ithalatçıları ve araç kiralama şirketlerine ihtiyaç duydukları bilgileri sağlar.

Buna ek olarak DealerBox web sitesi, satış ve pazarlamadan, yedek parça ve satış sonrası servislere, müşteri ilişkileri, finansal ve leasing işlemlerine kadar tüm süreçler hakkında detaylı bilgiler ve kilit alanlar hakkında detaylı bilgi ve analizler sunar.

DealerBox business processes

Sırada ne var?

Coğrafi sınırlama koymaksızın otomotiv sektörünün gelişmesini desteklemeyi taahhüt ediyoruz. Ford, Land Rover, Skoda, Volkswagen, Opel ve birçok başka marka projelerinde edindiğimiz bilgiler, diğer işletmelerde iş döngüsünü de optimize edeceğine inanıyoruz. En güncel Microsoft Dynamics çözümlerini kullanmaya ve yeni iş dostu işlevler geliştirmeye devam edeceğiz.

Yeni DealerBox web sitеmizi keşfedin, broşürü indirin, ücretsiz demo isteyin veya uzmanlarımızla iletişime geçin. Görüşlerinizi duymak bizi mutlu edecektir!