Microsoft’tan Intelligent Systems’a başka bir Gold yetkinliği

Haziran 25, 2019

Intelligent Systems, Veri Analizi için Microsoft’un altın yetkinliği ile ödüllendirilmiştir. Güvenilir bir ortak olmanın yanı sıra, bu, şirketimizin bu çözüm alanında en iyi sağlayıcılar arasında yer alıyor demektir. Bu başarıdan ve Intelligent Systems’in övünebileceği bir altın ve iki gümüş ödül ile birleştiği için gurur duyuyoruz.

Veri Analitiği Hakkında

Data Analytics uzmanlığı, bir şirketin iş bilgisi, büyük veri veya gelişmiş analitik konusunda uzman en iyi Microsoft iş ortakları arasında yer alan bir kanıtıdır. Bu şirketler, müşterilerinin verileri değerli öngörülere dönüştürmesine yardımcı olabilir. Gartner Top 10 CIO İş ve Teknoloji Öncelikleri raporu son on yıldır iş bilgisi ve analitiği en iyi teknoloji yatırım kategorileri olarak yerini almıştır.

Diğer yetkinliklerimiz hakkında

Veri Analitiğindeki gold uzmanlığımızın yanı sıra, Kurumsal Kaynak Planlaması, Bulut Platformu ve Küçük ve Orta Ölçekli Bulut Çözümlerinde kaliteli çözümler sunma konusundaki uzmanlığımızı da gösterdik.

ERP uzmanlığı, kurumsal kaynak planlaması söz konusu olduğunda derin anlayışları ve profesyonel yaklaşımlarıyla bilinen Microsoft iş ortakları içindir. Küçük ve Orta Ölçekli Bulut Çözümleri uzmanlığı, küçük ve orta ölçekli işletmelere bulut çözümleri sunan iş ortakları tarafından ödüllendirilir. Uzmanlık için uygun olan şirketler Microsoft 365, Azure, Kurumsal Mobil ve Güvenlik, Power BI ve Dynamics 365 Business Central’da bulut çözümleri sunar.

Son olarak, Intelligent Systems Bulut Platformu uzmanlığı ile ödüllendirilmiştir. Bu, şirketlerin altyapılarını modernize etmelerine, verileri ve uygulamaları buluta geçirmelerine yardımcı olabileceğimizin kesin bir işaretidir.

Daha fazla öğrenmek ister misiniz? Bültenimize üye olun ve haberdar olun!