Intelligent Systems Türkiye’nin kardeş şirketi, ikinci kez ardı ardına Microsoft Dynamics President’s Club üyesi oldu


Dünyanın dört bir yanından sadece %5 en iyi Microsoft Dynamics ortakları bu prestijli kulübe katılma ayrıcalığına sahiptir

Intelligent Systems Türkiye'nin kardeş şirketi olan Intelligent Systems Bulgaria Microsoft’un isimlendirdiği “2014 Microsoft Dynamics President’s Club” üyeliğine ikinci kez ardı ardına layık görülmüştür. Yazılım devi bu ödülü, dünya genelinde yüksek iş sonuçlarına, olağanüstü müşteri memnuniyeti düzeylerine ulaşan ve iyi bilinen ERP ve CRM çözümlerinin geliştirilmesine aktif olarak katılan en başarılı Microsoft Dynamics ortaklarının sadece en iyi 5%'ne vermektedir. Intelligent Systems bu elit gruba katılarak, entegre iş yönetimi sistemlerindeki kendi lider küresel pazar konumunu bir kez daha göstermektedir.

Resmi ödül töreni, 14 Temmuz 2014 Washington, D.C., Microsoft’un Worldwide Partner Conference (WPC) 2014 (Dünya Ortaklar Konferansı), en büyük yıllık konferansında Intelligent Systems temsilcilerinin yer aldığı törende verilmiştir. Bu onur ödülü şirketin Genel Müdürü Bay Kalin Tzvetanov tarafından bizzat kabul edilmiştir.

“Her sene, dünyanın her bir yanından Microsoft Dynamics ortaklarını tanıyor ve onları ağırlamak gurur verici,” Neil Holloway, Corporate Vice President, Microsoft Business Solutions Sales & Partners.  “Ödüllü iş ortakları hem kendi olağanüstü bağlılık ve uzmanlık yoluyla hemde ekosistem ve müşteri işletmelerine katkıda bulunmaktadır. Microsoft gururla Intelligent Systems Bulgaria 'yı anıyor, geçmiş yıldaki başarıları ve bu seneki başarıları ve Microsoft Dynamics uygulamalarına sağladıkları katkıları için.

Gelen haberlerden kısa bir süre sonra Sayın Kalin Tzvetanov - Intelligent Systems Bulgaria CEO 'su:

"Bu prestijli kulübün ikince kez ardı ardına üyesi olmak, gurur verici. Microsoft Dynamics President’s Club üyesi olmak tüm ekibimiz için büyük bir başarı kaynağıdır. Bu onay müşteri ihtiyaçlarına yönelik sorumluluğumuzu, yüksek profesyonellik düzeyimizi ve yüksek ölçekli müşteri memnuniyetine ulaşmak için doğru çözümü takip ederken sergilemiş olduğumuz yeterliliği göstermektedir" diye belirtmiştir. "Intelligent Systems olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak daha yenilikçi ürün ve hizmet sunmak için çalışıyoruz. Görünüşe göre işler iyi yürümektedir! Küresel Microsoft Dynamics ortakları arasında güçlü rekabet göz önüne alındığında, en etkili olanların en iyi 5%'i arasında olmamız, bizim için gerçekten gurur kaynağıdır."

Microsoft Dynamics hakkında

Microsoft Dynamics iş yönetimi (ERP) ve müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) çözümleri için yenilikçi, güçlü ve esnek sistemler çizgisidir. Yazılım lideri Microsoft tarafından geliştirilen Microsoft Dynamics, en son IT trendlerini takip etmekte ve şirketleri, küresel bir know-how ve doğrulanmış başarılı iş uygulamaları ile güvence altına almaktadır.