Intelligent Systems Microsoft'un CSP'ye dahil oldu, daha kişiselleştirilmiş ve esnek teklifler


Intelligent Systems Microsoft'un Doğrudan Bulut Hizmetleri Sağlayıcısı (CSP) oldu. Artık uzmanlarımız Office 365 veya Dynamics CRM Online ile işletmenin diğer sistemler ve hizmetleriyle birleştirip, ve son kullanıcılara aylık abonelik üzerinden ulaştırabilirler. Buda müşteriye tek bir fatura üzerinden ödeme kolaylığı imkanı sunarak ve dahada önemlisi tek bir anlaşma üzeriden tüm destek sorunlarının bir arada toplanmasını sağlamış olur. Bunların içerisinde, faturalama ve abonelik, yazılım versiyon yükseltme güncelleme ve ayarlama, hizmet uygunluğu, son kullanıcı yardımı ve doğabilecek diğer sorularınızına destekler bulunmaktadır.

Lider bir Microsoft iş çözümleri yerel ve bulut tabanlı sağlayıcı olarak, Intelligent Systems birçok geniş paketler sunmaktadır; Microsoft Dynamics AX, Dynamics NAV, Dynamics CRM, Office 365, Power BI ve daha birçok farklı çözümler ve sektöre özel ek çözümler sağlamaktadır. Herşey işletmenizin ihtiyaçlarına göre değişmektedir.

Size ne sunmamız gerektiğine ilginizmi var? Bizimle hemen iletişime!

Intelligent Systems Doğrudan CSP olmak için ciddi teknik ve entegrasyon becerileri sergileyerek, devamlı destek çeşitleri, müşteri odaklı faturalandırma ve daha birçok kriterler sağlamıştır.