ERP Yatırımlarına 300 Milyon TL Devlet Desteği


İşletmenizi büyütmenin tam zamanı. Tüm iş süreçlerinizi daha verimli, etkin ve düzenli bir hale getirerek daha karlı ve hızlı büyüyen ve kurumsallaşma yolunda ilerlemenize olanak sağlayan Microsoft ERP ve CRM yazılım çözümleri yatırımlarınıza KOSGEB KOBİGEL devlet desteği ile yatırım maliyetlerinizi azaltın. Sizlerin kurumsal süreçlere sahip olmanız için Intelligent Systems olarak bizde destek sağlıyoruz kampanyalarımızla.

Bir önceki KOBİ desteğinde 55 milyon TL destekte bulunan KOSGEB, 18 Mart 2016 tarihinde resmi sitesinde yayınlanan Kobigel ile 300 Milyon Liralık Destek... haberi “ile birlikte, bu rakamı arttırarak yaklaşık 6 katına katlayarak 300 milyon TL destek sağlacağını açıkladı. Başvurular 01 Nisan 2016 ve 06 Mayıs 2016 tarihlerinde yapılacaktır.

Bu fırsat Kaçmaz! Büyüme ve kurumsallaşma hedeflerinizi çok daha hızlı ve çok düşük maliyetlerle karşılayabilirsiniz.

Intelligent Systems olarak sizlere bizde destek sağlayarak, bu kaçırılmayacak fırsatla sizlerinde Global bir çözüm olan Microsoft Dynamics iş çözümleri'ne sahip olmanızı ve bir dünya şirketi olma hedeflerinize katkıda bulunuyoruz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.