Dynamics Trans: taşımacılık sektörü için modern yazılım çözümü

Mart 25, 2019

Sektörde tanınan NAV trans yazılım çözümü bir dönüşümden geçti ve sonucu sizinle paylaşmaktan heyecan duyoroz: Dynamics Trans. İş çözümü, ulaşım, lojistik, yük taşımacılığı ve nakliye sektörlerinde orta ve büyük ölçekli şirketler için özel olarak Intelligent Systems tarafından geliştirilmiştir.

Bu değişikliğe ne sebep oldu?

Uzmanlarımızın bu konudaki ekip deneyimi arttıkça, en son Microsoft teknolojisini kullanımı kolay kapsamlı bir pakette sağlama isteğimiz de arttı. Bu da bizi Dynamics Trans’a yönlendirdi: Ulaşım endüstrisi için Intelligent Systems’de şirket içinde geliştirilen ve desteklenen hepsi bir arada yazılım çözümü.

Yeni başlatılan web sitesi ile hedefimiz nedir?

Bir endüstri uzmanı olarak ihtiyacınız olabilecek tüm bilgilere parmaklarınızın ucunda sahip olmanızı istiyoruz. Artık web sitemizde gezinmek zorunda, sizinle ilgili bilgileri bulmak için çalışıyor. Tek bir tıklamayla, özel iş çözümü hakkında bilmek istediğiniz her şeyi, şirketinizin yararına olan ve performansını artıran tüm işlevlerini bulabilirsiniz.

Ayrıca, buraya geldiğinizde, içinde bulunan endüstriyi ilgilendiren belirli bilgileri bulmak çok daha kolaydır ister nakliye ister yük taşımacılığı olsun.

İleride ne var?

İşletmenizin üretkenliği ve performansında itici güç olacağız ve ilgili, gerçek verilere dayalı eğitimli kararlar almanızı sağlayacağız. Weber Saint-Gobain, Bon Marine, Movio Logistics ve diğerleri için çalışmaya devam ettikçe, müşterilerin ihtiyaçlarını anlamamız gelişmeye devam edecek ve taşımacılık ve nakliye endüstrisi için hepsi bir arada yazılım çözümü olan Dynamics Trans da geliştirilecektir.

Şimdi Dynamics Trans web sitemize göz atın, broşürümüzü indirin, ücretsiz demonuzu isteyin veya uzmanlarımızla iletişime geçin! Sizden haber almaktan mutluluk duyarız!