Kariyer Olanakları

The TeamVizyonumuz

Müşterilerimizin arz ve taleplerini yerine getirmek, en iyi hizmeti sunmak ve değer katmak. Yenilikçi olmak ve rekabet gücünü en üst seviyede tutup, daima sektörde önde gelen şirketler arasında yer almak.

Hedeflerimiz doğrultusunda ilerleyip, işinizi kendi işimizden ayırt etmemek. Intelligent Systems ekibi, deneyimi, büyüme ve kariyer gelişimi için bilgili ve istekli uzmanlardan oluşmaktadır. Danışmanlarımız sertifikalı uzmanlardan oluşup, tüm projelerde kendilerine tam güvence sağlamaktadır.

Danışmanlarımızın en önemli görevi, farklı sektörlerdeki şirketlerin iş süreçlerinin ayrıntılarını en ince detaylarına kadar bildiklerinden, işletmelerin özelliklerini ve projelerini tamamen müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için, en iyi şekilde değerlendirme ve uygulama yapmalarıdır.

Yazılım geliştiricileri, projelerimizi hayata geçirenlerdir. Microsoft’un en son teknolojileri ile çalışma fırsatına sahip olup, teknik projelerin sunumunda bilgi ve becerilerini en iyi şekilde aktarmalarını sağlarlar. Farklı şirketlerdeki dinamik çalışma, daha yaratıcı olmalarını ve kendi becerilerine güvenmelerini sağlar.

Başarılı sonuçlar, enerjik, dinamik ve takım çalışmasına katkıda bulunmaya hazır, iddialı ve kendine güvenen adaylar arıyoruz. 

Yenilikçi ve dinamik bir ortamda seçkin uzmanlar ile çalışan, başarılı bir kariyer gelişimi, istekli ve kendine güvenen her uzmanın aradığının ne olduğunu biliyoruz.
Bizimle çalışmak isterseniz CV'nizi jobs@isystems.com.tr adresine gönderebilirsiniz.


Ekibimize katılmak için 7 neden

  1. Genç ve yetenekli ekip: Ekibimiz, kendi amaçlarına ulaşmak için motive olmuş, genç ve azimli profesyonellerden oluşmaktadır.
  2. Çalışanlarımıza saygı ve değer veriyoruz: Kendimize ve başkalarına karşı saygımız sonsuz ve ekip çalışmasını ve büyümeyi teşvik eden ortam yaratmak için özen göstermekteyiz.
  3. Başarı için bilgi edinin. Bulunduğumuz rekabet ortamında firmamızın her zaman bir adım önde olması, firmamızın en önemli ilkelerinden biridir. Bu yüzden, sürekli çalışanlarımızın mesleki eğitimlerine yatırım yapıp, yeni sektörlerdeki ve alanlardaki zorluklara hazır olmalarını sağlıyoruz.
  4. Sektör lideri ile çalışın. En gelişmiş teknolojik olanakları ile size destek sağlayıp en iyi sonuçları elde etmenizi sağlamaktan onur duyarız.
  5. Yönetim her zaman çalışanların hizmetindedir. Çalışan-yönetici ilişkisi günlük yürütülür - herkes aynı ekibin bir parçası olduğundan, karşılıklı başarı için birlikte çalışır.
  6. Çeşitlilik. Gözlerinizdeki enerji ve isteğin kaybolmasına, asla izin vermeyiz.
  7. Kaybolursa, bu size güçlüklerle dolu iş garantisi ve günlük rutin başarılarınızda isteksizlik getirir.
  8. Çalışmak demek, eğlenceyi dışlamak değildir. Intelligent Systems olarak iş ve eğlence arasında mükemmel dengeyi korumak için çalışıyoruz. Dinlenmek ve eğlenmek için yeni ve eğlenceli yollar sunmaktayız.

Beraber çalışalım - buna değer!