Hizmetlerimiz

Intelligent Systems ’i rakiplerinden farklı kılan, müşterilerine sunmuş olduğu hizmet ve kalitedendir. İş çözümleri haricinde, tamamen Bilişim Teknolojileri üzerine hizmetler sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz hizmetler, şirketinizin maliyetlerini azaltıp en düşük seviyeye getirerek, daha başarılı olmasını sağlar. Birinci sınıf kalitede hizmet sunmak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve faaliyetlerinin her detayını incelemek ve memnuniyetini korumaktır. Yaptığımız işte tecrübemiz ve bilgilerimiz sayesinde işletmeniz için en iyi çözümü sağlayacağımızı temin ederiz. Her işletme bir ayrıcalığa sahip olup, her müşteriye yaklaşımımız ayrı ve bireyseldir. Sunmuş olduğumuz hizmetler ise tamamen kapsamlıdır. Böylelikle, tasarımın her etabında şirketin özel ihtiyaçlarını temin etmiş oluyoruz.

Profesyonel Hizmet demek, Optimal sonuç elde etmek demektir!

iSystems olarak,10+ yılı aşkın 320’den fazla şirkete kurumlarımız, deneyimlerimiz ve profesyonel uzmanlarımız sizlere çeşitli profesyonel hizmetler sunmaktadır. Müşterilerimizi daimi memnun etmek – sadece kurulumla kalmaksızın, tamamen BT hizmetleri sunuyor ve bu hizmetleri iş yönetimi sistemine entegre edip tüm süreçleri kapsamaktadır:

İş süreçlerinin analizi

Intelligent Systems değişik sektörlerdeki şirketlerin modern işlemlerini ve ihtiyaçlarını karşılamak için, geniş kapsamlı yazılım ürünleri yelpazesine sahiptir. Ekibimizin deneyimi ve bilgileri sayesinde kritik ve sorunlu alanları belirleyerek ve şirketlerin faaliyetlerinin geliştirilmesi için çözümler vererek detaylı analizler sunmaktayız. Bir tedarikçi tarafından tam bir hizmet allıyorsanız, Business danışmanlığı ve doğru teknoloji şirketinize rekabetçi bir öncelik sağlar.

Yazılım sistemini kurmadan önce, işletmenizde akan iş süreçlerinin doğru analizi önemli bir süreçtir. Çoğu durumda şirket için işletmenin mevcut durumu ve faaliyeti, sorunlu alanları hakkında doğru değerlendirmeyi yapmak son derece zor ve masraflıdır. Önemli tecrübe ve bilgileri ile ülkede bulunan önde gelen şirketlerin faaliyetini analiz ederken, şirketinizin iş süreçleri hakkında kısa zamanda detaylı analiz hazırlayabilir, giderlerin ve kullanılan kaynakların azalmasına ve daha büyük kâr oranlarına ve şirket verimliliğinde artışlara yönelik, faaliyetlerin optimize edilmesine yönlendirmeler eklenir.


İş çözümü uygulaması 

Ülkemizde ve yurt dışında 350’den fazla önde gelen şirketlere gerçekleştirmiş olduğumuz projeler, tecrübe birikimimiz ile şirketinize iş çözümü yazılımı kurulumunda, birinci sınıf kalitede hizmet sunmaktayız. Kurulu bir Microsoft metodolojisi kullanarak, entegre çözümün kurulması sürecinde tüm etaplar belirlidir ve her bir işlemin yapılmasında standartlar belirlenmiştir. Yanlışlık yapma riski minimuma kadar azaltılmış, projeler pürüzsüz bir şekilde, zorluk yaşamadan, bütçe çerçevesi içinde ve önceden belirlenmiş süre içinde gerçekleşir.


Uygulamaları çalıştırma ve geliştirme 

Her yazılım sistemi, temel süreçleri ve dünya çapında şirketlerde en iyi çalışmaları gerçekleştiren standart bir işlevsellik sunmaktadır. İş dünyası sürekli gelişmektedir, yeni faaliyetler doğuyor ve bu faaliyetler yazılım sisteminin tek platforma eklenmesini gerektiriyor. Tüm şirketler artık değişikliğe giderek, iş yazılım çözümleri kullanmaya başlamaktadır. Microsoft Dynamics’e bir sefer yatırım yaparak, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve işletmeniz ile birlikte büyüyecek bir sisteme sahip olacaksınız.

Microsoft Dynamics ERP ve CRM sistemlerine değişik uygulamalar ve ekler geliştirmekteyiz. Müşterilerimizin değişen ve artan ihtiyaçlarını karşılayacak yeni özel uygulamaları müşterimiz ile birlikte tasarlıyor, geliştiriyor ve kuruyoruz. Sertifikalı yazılımcılar ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, müşterinin ihtiyaçlarına tamamen uygun olacak çözümler sağlamaktadır.


Dış uygulamalar ile sistem entegrasyonu 

Sistem çözümüne, dış ve iç yazılım uygulamaları ile entegre edilebilen hizmet sunmaktayız. Aralarında pürüzsüz ve otomatik veri transferi garanti etmekteyiz. Entegrasyon uzmanlarımız dış sistemlerden ve sistemlerine veri transferinin açıkça olmasını sağlayan araçlar kullanmaktadırlar. Kurulan entegrasyonlar ve web hizmetleri ile müşterilerimiz iş ortaklarıyla, müşterileriyle ve tedarikçileriyle çok daha başarılı iş birliği yapabilir, hizmet ve etkinliği geliştirirler.

Sunmuş olduğumuz hizmetlerimizin içerikleri:

  • Dış uygulamalar ile entegrasyon – Müşterilerimiz için tasarımları gerçekleştirirken, Microsoft Dynamics ERP ve CRM sistemlerini POS sistemler, Personel yönetim ve maaş sistemleri, depo sistemleri, web sistemleri, e-ticaret ve farklı dış uygulamaları ile entegre ediyoruz.
  • Veri transferi – Mevcut sistemlerinizden, Microsoft Dynamics çözümlerine sorunsuz veri transferini sağlamaktayız. Tecrübemiz ve kullandığımız kanıtlanmış metodoloji sayesinde veri kaybetme riski en az seviyeye indirilir.

Eğitim 

İş yönetimi entegre sisteminin kurumu uzun ve zorlu bir süreçtir. İş yönetimi sisteminin başarılı kurumunu garanti eden, yazılımın kullanıcılarını kaliteli eğitmekten gelir. Elemanlarınız ne kadar fazla eğitim alırlarsa, entegre yazılım kullanımının yararlarını ve sonuçlarını o kadar daha hızlı elde edebilirsiniz. Sistemlerle çalışma hakkında yapılan kaliteli eğitim yatırımının, daha hızlı geri dönüşünü garanti eder.

Intelligent Systems Microsoft Dynamics sistemlerinin kurumu sırasında zorunlu eğitimden başka, onlarla ilgili farklı konularda eğitimler, dikey ve yatay uygulamalar ile ilgili eğitim veren sertifikalı eğitimciler katılmaktadır.

Eğitimler ile birlikte, her müşterimiz için, sadece ilgili şirket temelinde olmayan ürünle alakalı ayrıntılı belgeler ve dünya çapında en iyi uygulamalar ile örnekler hazırlıyor ve sunuyoruz.


Destek 

Müşterilerimizin işlerine yardımcı olmak için verdiğimiz çabalara rağmen teknoloji ile çalışma, yazılım sistemlerinin kullanımıyla ilgili farklı sorunlarla karşılaşabilirler – yanlışlıklar, yanlış girilmiş ve işlenmiş veriler vs. Belirli bir sorundan dolayı bütün şirketin işinin zorlandığı durumlarda ortaya çıkabiliyor. Her bir dakikanın para kaybı nedeni olduğundan, bu gibi durumlarda uzmanlar tarafından hızlı ve doğru müdahale etme, son derece önemlidir.

Intelligent Systems müşterilerine devamlı destek sağlamaktadır. Her nerde ne zaman olursa olsun, sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeniz için uzmanlarımız size hizmet vermektedir.

Standart kanallardan başka – telefon, e-mail vs. iletişim araçları, Intelligent Systems’in tüm müşterileri tarafından kullanılan Help Desk sistemi kullanımı ile kolaylaştırılmıştır. Kişisel bir kullanıcı ile sisteme doğru giriş yapar ve iş talimatları kayıtlanır. Sorgulama direk bizim sistemimize yansıtılır ve işlem başlatılır. Aynı zamanda müşteri gerçek zamanlı, her iş talimatının statüsünü izleyebilir ve ilgili ek sorunları kayıt edebilir.


Altyapı

İşletme yazılımının entegrasyonu kurulmuş esnek bir altyapısı olmadan gerçekleşemez. Teknolojik altyapı şirketinizin temelidir ve bundan dolayı altyapının sağlanması son derece önemlidir. Müşterilerin donanım ihtiyaçlarını karşılamak için, Intelligent Systems, şirketinizin sistem ve donanım gerekçelerini senkronize ederek optimal kurumsal yapı teslimatı ve kurumu ile ilgili hizmetler sunar.

Sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Daha detaylı bilgiler için Canlı destek alın yada Bizimle iletişime geçin.


ERP Proje Kurtarma

Zaman zaman ERP uyarlamaları bütçeyi aşabilir, süreci uzatabilir veya son kullanıcının sürece adaptasyonunda zorluklar yaşanabilir. Böyle durumlar maalesef projenin başarısız olmasını ve kuruluşun beklenilen faydalarına erişememesine neden olabilir. Daha kötüsü ise bu gibi senaryolarda yatırım için planlanan bütçe bir zarar olarak değerlendirilir.

Başarıya ulaşmak için birçok ERP iyileştirme şablonları bulunmaktadır ve düşünmeniz gereken ise, birinin başarıya ulaşması için adım adım proje yönetim metodolojisi bulunmadığıdır. Her şirketin yapısı farklıdır ve dolayısıyla projenin kapsamı ve gereksinimleri değişkenlik göstermektedir, proje takımının karşılaştığı sorunlarda ayrı olup buna benzer ortaya farklı durumlar çıkmaktadır. Birçok ERP yatırımının başarısızlıkla sonuçlanması çözümün özellikleri ile alakalı olmayıp, kurumun değişken yönetimi ve iş süreçlerinin yeniden mühendislik yapılanması ile alakalıdır. Bu nedenle şirketler böyle durumlarda projeyi bu aşamada değerlendirecek ve projeye özgü bir kurtarma planı hazırlayacak profesyonel bir destek almalıdırlar.

Projenin beklenilen başarıya ulaşabilmesi ve bütçe içerisinde kalması için oluşabilecek olası başarısızlık risklerinin önceden tespit edilmesi bu olumsuzluğu önler. Intelligent Systems küçük, kobiler ve büyük ölçekli kuruluşlara ERP kurtarma hizmetlerinde yerel ve uluslararası engin tecrübe birikimi oluşturmuştur.

Uyarlama sürecinizin yanlış yönde ilerlediğini mi hissediyorsunuz?

  • ERP çözümü iş ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek nitelikte olmaması
  • Tamamlama süresi veya gözden kaçan önemli noktalar
  • Yönetim desteği ve kişilerin odaklanmama eksikliği
  • Yanlış planlama ve yanlış bütçe planı
  • Yetersiz eğitim

ERP projenizin kötüye gittiği riskinin sadece birkaç belirtisidir bunlar.

Birlikte temel sorunları tanımlamak ve sahip olduğumuz engin bilgi ve tecrübelerimiz ile bu sorunları hemen çözmek için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin.

ERP yatırımınızdan en yüksek verimi aldığınızdan ve doğru yolda ilerlediğinizden emin olun!

Daha detaylı bilgi ve hizmetlerimiz hakkında daha fazlasını öğrenmek için bizimle iletişime geçin!