Şirket hakkında

Intelligent Systems yerel ve uluslarası firmalara iş çözümü projeleri hizmetleri veren uluslararası bir danışmanlık firmasıdır. Orta ve Doğu Avrupa’nın lider Microsoft Dynamics (Microsoft 2016) iş ortağı olan ve Inner Circle’ ın bir parçasıdır – Inner Circle üyeliği dünyada 10 000 den fazla Microsoft Dynamics iş ortaklarından sadece 60 iş ortağına verilmiştir.


Misyon

Vizyon

opening quote

Deneyim ve ihtirasla, sektörel çözümler sağlayarak iş ortaklarımızın değer ve karlılıklarının büyümesini sağlamak.


Devamlı işimizi büyüterek dünyada Dynamics lideri olmak.closing quote


Global bilgi, yerel tecrübeler

Dünyada 35 ülkede 350 den fazla tamamlanmış projelerle uluslararası iş ihtiyaçlarını karşılayacak bilgi ve tecrübe birikimine sahibiz. Uluslararası proje yönetim metodolojisi çalışmalarımızda kullandığımız proje teslimi dışında, Avrupa, Amerika, Orta-Doğu ve Asya’daki birçok ülkelerde deneyim ve ülke kanunları gereksinimleri doğrultusunda bilgileri kazandık.


Güvenebileceğiniz sektör uzmanı

Her ölçekteki perakende, imalat, otomotiv, ulaşım ve lojistik firmaları ağırlıklı olmak üzere sektörlere odaklanmış bulunmaktayız. Sektörel uzmanlarımız tarafından geliştirilen çözüm uygulamaları, yüksek performanslı esnek bir otomasyon sağlayarak özel sektörel süreçlerini kapsayarak tüm özellikleri kapsamaktadır.


En iyi hizmet kalitesi garantisi

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, daima güncel tutmak ve onlara en uygun son teknoloji çözümlerini ve know-how aktarabilmek için iş ortaklarımızla çalışmaktayız. Dünyadaki en iyi Dynamics uygulayanlar arasında yer almak, müşterilerimizin işlerine profesyonel yaklaşım ve birinci sınıf hizmetleri sağladığımızın garantisidir.


İsteklerinizin tamamlanmasına yardımcı olan takım

Müşterilerimize bilgilerimizi en iyi şekilde ve değerli aktarmak temel ilkelerimizdendir. 150’ den fazla sertifikalı uzmanlarımız sahip oldukları tüm tecrübe birikimleri ve gayretleriyle en iyi iş çözümünü sağlamayı hedeflemiştir. Özel iş gereksinimlerini takip ederek özenle uzmanlarımız çalışmaktadır.

 

Intelligent Systems