İş Ortakları

Şirketlerin ihtiyaçlarını tam karşılayabilecek kanıtlanmış kalitesi ile ürünler sunabilmek için, Intelligent Systems, sektörlerinde lider olan birçok firma ile iş ortaklığı bulunmaktadır:

 

 • Microsoft

  Microsoft yazılım geliştirme alanında dünya lideridir. Microsoft Dynamics iş çözümleri ürün yelpazesi, şirketlerin stratejik iş süreçlerini optimize etmek için tasarlanmış entegre edilmiş işletme uygulamaları ve hizmetleri sunan çözümler içermektedir. Intelligent Systems Microsoft Dynamics’in iş çözümleri için Microsoft Gold Certified Partner’idir.

 • LS Retail

  LS Retail Microsoft Dynamics sistemlerine dayalı perakende sektöründe tam çözümler sunan global liderdir. Dünya çapında LS Retail çözümü 50 000’den fazla mağaza ve 110 000’den fazla POS terminalleri olan 3000’den fazla şirket tarafından kullanılmaktadır. Intelligent Systems LS Retail’in ülke için resmi temsilcisi ve ortağıdır ve LS Retail Gold Partner statüsü olan tek şirkettir.

 • Dynamics Mobile

  Dynamics Mobile tamamiyle Microsoft Dynamics ERP iş çözümlerine odaklı olan mobil bir çözümdür. Firma mobil çözüm Dynamics Mobile'ın uzaktan erişimli uygulamalarının kurumu, geliştirilmesi ve bakımına odaklanmış bir yazılım şirketidir. Şirket Microsoft Dynamics sistemleri ile çalışan işletmelere yüksek kaliteli, yenilikçi ve fiyat konusunda uygun ve etkin olan çözümler sunmaktadır ve yapılan ERP yatırımından maksimum yararlanmalarına yardımcı olmaktadır. Şirket Microsoft Dynamics NAV ve AX için Mobil çözümler iş ortağı ve ülke için ana dağıtıcısı/distribütörüdür.

 • RealDolmen

  RealDolmen ICT (Information Communication Technology) alanında önde gelen iş çözümü sağlayan bir çözümdür. Travi@ta'yı  - sigorta sektöründe bulunan acente ve müşteri ilişkilerinin yönetimini sağlayan çözümdür. Intelligent Systems resmi bir RealDolmen iş ortağıdır Türkiye, Bulgaristan ve Arnavutluk için.

 • Motorola

  Motorola, entegre edilmiş ve kanıtlanmış kaliteli iletişim ve еlektronik çözümleri sunan  dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biridir.

 • Lyra Software

  Lyra Software ulaştırma sektöründe şirketler için komple IT business çözümlerinin kurumu, geliştirilmesi ve bakımı ile ilgili profesyonel hizmetler sunan yazılım şirketidir.

 • Porini

  Porini giyim ve tekstil üretimi ve ticareti alanlarında faaliyet gösteren şirketler için profesyonel iş çözümleri ve danışmanlık hizmetlerini dünya çapında sunan tedarikçidir.