Bir ofisten daha fazlası

Office 365 MS Ofis programlarının yeni adıdır ve müşterilere bir bulut hizmeti olarak sunulmaktadır. Standard ofis programlarındaki Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote, vs. gibi programlara ek olarak Ofis 365 Microsoft Exchange, Share Point ve Lync. gibi programları da sunmaktadır. Böylece MS Office’in ana özelliklerine ek olarak, kullanıcılar şu özelliklere hak kazanmaktadır:

 • Exchange ile her kullanıcıya 25 GB posta kutusu, Active Sync ile e-postalara, takvime, kişilere vs. mobil cihazlardan erişim
 • Office Web Apps ile belgeleri direkt olarak tarayıcı içerisinde görme, paylaşma ve belgeler üzerinde temel düzenlemeler yapma,
 • Lync ile anlık mesajlaşma, ses ve video konferansı ve çevrimiçi toplantılar,
 • Bilgi ve içerikleri paylaşma, yönetme ve arama için SharePoint ekip siteleri. KOBİ’ler için SharePoint ile temel web sitesi yayınlama hizmeti,
 • Kullanıcıları iletişim ve işbirliği hizmetlerine bağlayan Office Professional Plus son sürümü
 • Finansal olarak desteklenen %99,9 çalışma süresi garantisini kapsayan Hizmet Seviyesi Sözleşmesi,
 • 7/24, telefonla, internet üzerinden veya e-posta ile BT desteği,
  Sektörde lider, her zaman güncel anti-virüs ve anti-spam çözümleri
   

… ve tüm bunları bir bilgisayar, akıllı telefon veya tablet vasıtasıyla istediğiniz yerden, istediğiniz zaman yapma olanağı sunmakta. 

Microsoft’un yıllardır online güvenlik tecrübesiyle, Ofis 365 kullanıcılara en üst düzey güvenlik sağlar. Ürünle gelen yeni teknolojiler, spam maillerin gelmesini engeller ve ISO 27001 gibi uluslararası güvenlik ve yönetim sertifikaları ile her müşteriye rahatlık ve güvenlik sağlar.

Intelligent Systems Türkiye Ofis 365’in resmi bir distribütör olarak, kurulum ve desteğe yönelik servis hizmetleri sağlar. Bu uygulama sadece Microsoft’un bulut altyapısından sağlanmakta ve tamamen müşterinin isteklerine göre ayarlanmaktadır.


Hemen şimdi ücretsiz deneyin:

Office 365 ile çok daha fazlasını elde ediyorsunuz! Sizde hemen şimdi 30 günlük ücretsiz sümünüzü deneyin >>>


Intelligent Systems (kurum içi ve/yada bulut) başka çözümlerde sunmakta:

 • Microsoft Windows Server OS işlevlerinin tamamı (Active Directory Domain Services, DHCP, DNS, File & Print Services, Remote Desktop Services, vs.)
 • MS Exchange Server – posta (mail) hizmetleri, MS Project Server & MS Application Server
 • Diğer

Sorularınız için? 

Canlı destek alın yada Bizimle iletişime geçin >>>


 

Detaylı Bilgi 

Aşağıdaki kaynakları inceleyebilir yada Sunum & Broşürler bölümünü ziyaret edebilirsiniz >>>