Microsoft Dynamics 365

Microsoft Dynamics 365 – ERP ve CRM'den daha fazlası! Microsoft tarafından geliştirilmiş entegreli bir akıllı iş uygulamaları. Microsoft Dynamics hem hem bulut hem onpremise dünyanın önde gelen iş yönetim sistemlerinden birisidir, 165 ülkeyi aşkın şirketler tarafından kullanılmaktadır.

dynamics_365_ucretsiz_surum


microsoft dynamics 365 logo

Microsoft Teknolojisinin En İyisi!Microsoft Dynamics 365 merge erp crm

Bugün başarılı bir işletme, verilerini anında analiz edebilen, müşterilerin gereksinimlerine gerçek zamanlı cevap verebilendir. Tamda bu noktada Dynamics 365 devreye giriyor. Çözüm, Microsoft teknolojilerinin en iyilerini sağlıyor, böylelikle işletmeler rekabette önde giderek, süreçlerini geliştiriyor ve yeni iş fırsatlarıyla devam edebiliyor. 

Dynamics 365, CRM (müşteri ilişkileri yönetimi) ve ERP (kurumsal kaynak planlama) fonksiyonlarını birleştirerek, Satış, Pazarlama, Finans, Üretim, Dağıtım, Tedarik Zinciri Yönetimi, Alan Yönetimi, Proje Yönetimi ve daha birçok alanda entegreli iş uygulamaları sağlıyor.

Her zaman sadece ihtiyacınız olan uygulama ile başlayabilirsiniz; denyimler edinebilir, değerli bilgilere ulaşabilir, süreçlerinizi geliştirerek müşterilenizi memnun edebilirsiniz. Microsoft Dynamics 365 genişletilebilir olduğu gibi, her zaman yeni ek uygulamalar ekleyebilir ve/veya kullanıcı arttırımında bulunabilirsiniz. 


Büyüyen işletminizin ihtiyacı olan herşey

Teknik sorunları ve masrafları yok eder - başka uygulamalar ve/veya çözümlerle (ERP ve CRM) entegrasyon herzaman mümkün olmuştur. Ancak birçok firma başarısız oluyor ekonomik ve/veya teknik sorunlardan dolayı. Dynamics 365 bu alanda çağ açarak ortak bir veri modeli kullanıyor. Microsoft yıllara dayalı tecrübesiyle müşterilerine kurumsallık getirerek birçok iş uygulaması sunuyor.

Modern ve Sezgisel bir arayüz ile gelmekte - Dynamics 365, Microsoft'un alışılmış ve kolay kullanılabilir arayüzü ile gelmekte. Platform, tüm uygulamalara aynı pencere içerisinden erişebilmeyi ve aralarında geçiş yapabilmeye olanak sağlayarak kullanıcılara çalışmalarında olağanüstü bir deneyim sağlıyor.

Üretkenliği arttırır - Performans Dynamics 365'in core yapısında bulunuyor. Uygulamları ister bilgisayarda ister herhangibir mobil cihazda kullanabilir kullanıcı ve Office365 beraberinde. Mesela, Satışçılar Outlook içerisinden müşteri verilerini kontrol ediyor ve hazır taslaklar ile epostalarını gönderebiliyor, randevu planlayabiliyor ve daha fazlasınıda yapabilir.

İşletmenizin ölçeğine uyar ve işletmenizle beraber büyür - Dynamics 365 farklı modüller ile gelmekte ve iyi tanına AX ve NAV ERP iş yazılımları ve CRM çözümlerinin özellikleriyle ve daha fazlasıyla gelmekte.


İşletmenizin her ihtiyacı için uygulamalar

İşinizin tamamını buluttada çalışan sezgisel uygulamalarla yönetin.  

satis sales ikon
Satış
CRM verilerini ve akıllı analizleri kullanarak, maliyetleri düşürün ve geliri arttırın.
musteri hizmetleri customer service
Müşteri Hizmetleri
Eforları minimize edin, adres sorunlarını hızlıca çözün ve daha kişiselleştirilmiş hizmet sunun.
finans muhasebe ve operasyon ve uretim
Finans ve Operasyon
Rekabetin önünde kalmak için, üretim, finans, perakende ve diğer operasyonların planlamalarını geliştirin ve uygulayın.
uretim manufacturing
Üretim
Birbirine bağlı operasyonlarla daha iyi bir üretim - Üretim, SCM, Tedarik, Dağıtım, Staış ve daha fazlası.
saha yönetimi field service
Saha Yönetimi
Saha hizmeti firmaları için, planlamaları optimize edin, kaynakları ayırın ve sevkiyatınızı basitleştirin.
project service automation proje yonetimi otomasyonu
Proje Hizmetleri Otomasyonu
Zamanı, kişileri ve kaynakları doğru planlayarak, otomasyon teknolojisiyle verimli çalışın.
perakende retail
Perakende
Müşterilerin etkileşimini çapraz kanal teknolojileriyle ve kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimleriyle sağlayarak satış ve sadakatlerinizi arttırın.
talent kabiliyet yetenek
Hizmet Yönetimi
Doğru kişiyi işe alma ve tutmak için ihtiyacınız olan HCM çözümü.
pazarlama marketing
Pazarlama
Microsoft Dynamics 365 Pazarlama ile, müşterinin her etkileşimini bağlamak için satış ve pazarlamanızı birleştirin. Plan içerisinde sunulmakta veya ayrı olarak daha kapsamlı sunulmakta.
business central iş merkezi
İşin Merkezi (Business Central)
Uzun zamandır beklenen yeni isimli bulut tabanlı herşeyi içeren iş yönetimi çözümü Microsoft Dynamics NAV fonksiyonlarının tamamıyla beraberinde.

 


Ücretsiz sürüm

Microsoft Dynamics 365'in son sürümünü ücretsiz olarak deneyin! İşletmenize katacağı değeri kolay ve basit arayüzleriyle deneyimleri keşfetmek için lütfen formu doldurun.


microsoft dynamics 365 demo ucretsiz surum


Microsoft Dynamics 365 Avantajları

  • İhtiyacınız olanla başlayın - her rolün, işin ve sektörün özelliklerini takip eden uygulmalar kullanın.
  • Daha etkin verimlilüğer erişin - yapılandırılmış iş süreçlerini yapılandırılmamış işbirliği ve üretkenlik çalışmalarınu, iş araçları ve işlemlerle birleştirin.
  • Anlılk sezgilere erişin - verinizi aksiyona çevirmenize yardımcı olan akıllı araçların avantajını kullanın.
  • Hızla ve kontrollü büyüyün - çevik kolay kullanımlı uygulamalarla IT gerekesinimi olmadan, işlemleri gerçek zamanlı oluşturun, düzenleyin ve yaygınlaştırın.

ERP ve CRM'den Daha Fazlası Tek Bir Yerde

 

Microsoft Dynamics 365 bilindik ERP ve CRM çözümlerinden çok daha fazlası tek bir yerde. Power BI - dünyadaki en çok yaygın olarak kullanılan iş zekası çöaümü, ve Cortana Intelligence - firmaların hedeflerine, tavsiyelerine, sezgilerine, ve birsonraki adımlarına cevap veren, çözümler üreten ve müşteri hareketlerini öngören yapay zeka entegreli çalışmakta.

Daha fazlasıda var, Dynamics 365 ve Office 365 arasında çok derin bir entegrasyon mevcut, iş süreçlerinin ve kişisel üretkenliği sağlayan iki dünyayı birleştiriyor. Çalışanlar, epostalar, word programları, excel, office programlarını entegrali bir şekilde detaylı kullanmakta. Buda birçok zaman kaybıydı uygulamalar arasında geçiş yapmak ve birçok kes, kopyala yapıştır işlemleri. Şimdi herşey değişti!

Çözüm daha fazlasını içeriyor:

  • Linkedin - en büyük iş sosyal medyası ile entegreli birşekilde Dynamics 365'le çalışın
  • PowerApps ve Flow - iş süreçleri ve uygulamalar geliştirin hiçbir kod bilmeksizin
  • AppSource - sanal bir mağazayı gezinin ve Dynamics 365, Power BI, Office 365, Azure için uygulamalar indirin.

Sorularınız için? 

Canlı destek alın yada Bizimle iletişime geçin.


Detaylı Bilgi

Aşağıdaki kaynakları inceleyebilir yada Sunum & Broşürler bölümünü ziyaret edebilirsiniz.