Travi@ta

Traviata CRM for insuranceTravi@ta RealDolmen tarafından geliştirilen sigorta sağlayıcıları ve acenteleri için bir çözümdür. İşletmeler trendlerini olumlaştırıp iş değişkenlik odadklarını poliçelerden müşterilere değiştirmektedir. Travi@ta dağıtım ağlarını kolaylaştırarak daha kaliteli, iyi ve hızlı müşteri hizmetleri sunmanıza yardımcı olmaktadır.

Traviata CRM'i ucretsiz deneyin


Müşteri – işin merkezinde!

Travi@ta Microsoft Dynamics CRM gücüyle birleşerek zengin know-how ile acenteler, brokerler ve yöneticilerine 360° mevcut ve potansiyel müşteri görümünü sağlamaktadır. Böylelikle bireysel ve işletmelerin tüm gerekli verileri ve geçmişini tutarak (teklifler, poliçeler, talepler, primler, tazminatlar, ilişkiler, vs.), sigortacılar ve acenteler müşteri kazanma ve tutmanın optimum aracına sahip oluyor.  

Traviata CRM musteri gorunumu


Etkili dağıtım ağı yönetimi!

Travi@ta anında tüm satış kanallarını koordine etme ve kontrol etmenize yardımcı olur – acenteler, ofisler, geçici acente, brokerler. Tüm bireysel sözleşmeler, ürün portföyü, hedefler, performans, eğitimler, teşvikler ve diğer bilgiler tek bir veritabanı altında tutulmaktadır. Her birinin ihtiyaçlarına göre acente ve/veya brokere özel bir yaklaşım uygulamanızı etkinleştirir.

Traviata CRM brokerler ve ajanslar


Daha fazlası:

  • Tüm poliçe ve talep verilerini bir yerde tutun – aracılar, sigortacılar, sigortalananlar (nesne), hak sahipleri, riskler, toplam güvence, brüt yazılan ve ödenen prim, yüklenenler, risk eylemleri, tazminatlar, durumlar, vs.
  • Planlama, pazarlama ve reklam aktivitelerini analiz ve teşhis etme
  • Hedefleri belirleme, takip etme, zanaatler ve satış stratejilerini ayarlama
  • Ön-satış ve çapraz-satışları belirleme ve poliçe yenileme sürecinde aktif rol alma
  • IT uzmanına gerek duymadan kendi detaylı grafiklerinizi ve raporlarınızı (KPI panelleri) oluşturun

Tamamiyle Dynamics CRM'e bağlı olarak, Travi@ta diğer tüm popüler Microsoft ürünleriyle entegrelidir (Office, SharePoint, Outlook, Skype), böylelikle tüm organizasonda ek olarak yüksek performans ve üretkenlik teşvik etmektedir.


Travi@ta'yı şimdi deneyin!

30 günlük ücretsiz sürüm için şimdi kayıt olun ve sigortacılığı yeniden keşfedin!

Traviata CRM'i ucretsiz deneyin


Sorularınız için?

Canlı destek alın yada Bizimle iletişime geçin.


Detaylı bilgi

Aşağıdaki kaynakları inceleyebilir yada Sunum & Broşürler bölümünü ziyaret edebilirsiniz.