IS DynamicsCloud

Başarılı ve esnek bir işletme için yatırım

IS Dynamics Cloud

IS DynamicsCloud, Intelligent Systems tarafından sağlanan, müşterilerin Microsoft Dynamics ERP ve CRM sistemlerinin tüm özelliklerini bulut ortamında kullanmalarını sağlayan yeni bir hizmettir. IS DynamicsCloud ile müşteriler hem Microsoft Dynamics’in hem de üzerinde çalıştığı donanımın lisans maliyetlerini kiralama modeli ile minimize etmiş olurlar.

IS DynamicsCloud, müşterilere şu avantajları sağlar: kısa kurulum ve uygulama zamanı, müşteri tarafından bakıma ihtiyaç duyulmaması, esnek ödeme koşulları ve arzu edilen donanım ve yazılım bileşenlerini her an güncelleme imkânı. İş Yazılımlarını bulut ortamına sağlamak, şirketlere hem işlevsel hem de stratejik düzeyde çabuk ve güvenli kazanımlar sağlar. Microsoft Dynamics bulut ortamında kullanmanın sağladığı bazı avantajlar şunlardır:

  • Önceden yapılan yatırımların minimize edilmesi
  • Azalan lisans maliyetleri
  • Güvenli bilgi korunması
  • Kritik bilginin kaybının engellenmesi
  • Sistemin sadece kullandığınız kadarının ödenmesi
  • Bakım ve destek için ayrı bir profesyonel ekip tutma ihtiyacının kalmaması

Intelligent Systems Türkiye aşağıdaki iş yönetim çözümleri alanında bulut hizmetleri sunmaktadır:

IS DynamicsCloud hem yeni hem de mevcut Dynamics müşterileri tarafından kullanılabilir. Mevcut müşteriler rahatlıkla bulut bilişime geçiş yapabilir, böylelikle sistemin kullanım, bakım ve güncelleme masraflarını optimize edebilir. 


Sorularınız için? 

Canlı destek alın yada Bizimle iletişime geçin.


Detaylı Bilgi 

Aşağıdaki kaynakları inceleyebilir yada Sunum & Broşürler bölümünü ziyaret edebilirsiniz.