Bulut Bilişim (Cloud Systems)

Intelligent Systems Türkiye kendini, müşterilerine her zaman en son teknolojileri ve en uygun koşulları sağlamaya adamış bir şirkettir. İşte bu yüzden şirketimiz birçok değişik yazılım ve donanım platformu için geniş bir spektrumda Bulut hizmetleri sağlamaktadır. Bunların arasında, Microsoft Dynamics ERP (AX ve NAV) ve CRM sistemleri, Office 365 ve kiralanabilen donanım ortamları mevcuttur.

cloud services

Intelligent Systems Türkiye, bulut hizmetleri sayesinde şirketler ön lisans, donanım (hardware), yükseltme (upgrade) ya da destek ödemesi yapmadan dünyanın en önde gelen yazılımlarının bütün fonksiyonlarını ve kazanımlarını elde etme şansına sahip olmaktadır. Böylelikle ciddi bir yatırım yapmadan önce, sadece kullandıkları kadar ödeme şansına sahip olup hem de kendi işlerine tam odaklanarak çok daha rekabetçi bir konuma gelebilirler.

Bütün hizmetlerinde bu yüksek hizmet kalitesini tutturmak için Intelligent Systems Türkiye hem iş ortaklarıyla son derece yakın çalışır, hem de uluslararası standartlara ve en iyi iş yapış modellerine bağlı kalır. Şirket bu alanda çok güvenli, uzaktan bağlanılabilen bir altyapı yatırımı yapmış ve bu altyapıya uzaktan güvenli bir VPN bağlantısıyla erişim sağlamaktadır. Bu kuvvetli sunucu sistemleri her şirkete gereken bilgi depolama alanını sağlar ve kullanıcılarına her yerden ve her zaman güvenli erişim imkânı verir. Microsoft’la işbirliği yapan Intelligent Systems Türkiye yazılımların her zaman otomatik olarak en son versiyona yükseltme fırsatını da vermektedir. Böylelikle gereken tüm IT kaynaklarına ve hizmetlere erişim hakkı kazanan müşterilerimiz, entegre edilmiş bir iş yönetim sisteminin tüm potansiyelini kullanabilir.

Intelligent Systems Türkiye’nin bulut yapısını kullanan müşteriler, kurulum ve ayarlama zamanını ciddi derecede azaltmakta ve ayrıca sunucu altyapısına yaptıkları finansal yatırımları da ciddi derecede azaltmaktadır.

Bu sistemlerin en büyük avantajı, yatırımların ödenmesi esnasında ortaya çıkar. Intelligent Systems bu konuda her müşteriye en uygun ödeme modelini seçme şansı verir. Mesela bir müşteri gereken lisansları kiralama modelini (SPLA) kullanarak aylık olarak ödeme yapabilir. Müşteriler alınan hizmetleri de kendi parametrelerine göre belirleyebilir ve sadece kullandıkları kadarını ödeyebilir. Böylece müşterinin talep ettiği IT kaynaklarına istediği zaman yeniden tanımlamasına olanak vererek, işletmenin yoğunluğuna göre kaynakların doğru paylaşımı sağlanmaktadır.


Intelligent Systems Türkiye bulut bilişimi yazılım ve donanım seçenekleri sunmaktadır:

IS Cloud

Donanım kiralama /IaaS/ 

IS DynamicsCloud

Microsoft Dynamics ERP ve CRM


Sorularınız için? 

Canlı destek alın yada Bizimle iletişime geçin.


Detaylı Bilgi 

Aşağıdaki kaynakları inceleyebilir yada Sunum & Broşürler bölümünü ziyaret edebilirsiniz.