Tüm gereksinimlerinizi karşılayacak geliştirilmiş iş çözümleri!

Intelligent Systems tamamen Microsoft Dynamics iş çözümleri, eklentileri ve uygulamalarına odaklanmıştır. İş Zekâsı (BI – Business Intelligence) - Microsoft ERP ve CRM sistemleri yanı sıra, farklı sektörlerde bulunan firmalar için özel dikey eklentiler sunmakta müşterilerine, mobil uygulamalar ve iş analizleri için yenilikçi sistemler sunmak için tasarlanmıştır.

ERP icon
ERP (Kurumsal Kaynak Planlama)

Microsoft Dynamics ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması) sistemleri, şirket içindeki tüm faaliyetleri birleşik bir veri tabanına entegre eder - üretimden depoya, pazarlama, satış ve dağıtım, bakım hizmetleri, muhasebe ve finansal raporlama işlemler için.

CRM Icon

Microsoft Dynamics CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), tamamıyla müşteri ilişkileri yönetimi için tam bir çözüm. CRM sistemi tüm iş süreçlerini optimize eder, maliyetleri azaltır, kârı arttırır ve maksimum müşteri memnuniyetini garanti eder.

Add-on icon
Dikey Çözümler

Özel sektörlere özel tasarlanmış Dikey iş çözümleri – perakende, dağıtım, otomotiv, ulaşım ve lojistik, tarım, gıda, inşaat, mobilya ve marangozluk, baskı ve matbaacılık, kiralama ve diğerleri.

Mobile icon
Mobil Çözümler

Her yerde her zaman kolay, hızlı ve güvenilir erişim. Mobil uygulamalar kolayca uyumluluk sağlar ve tüm bilinen platformlarda çalışır - iOS, Android, Windows Mobile.

Cloud Icon
Bulut (Cloud - IaaS/SaaS)

Hiçbir donanım yatırımı ve ek altyapı, bakım ve lisans yenileme masrafı olmaksızın, en modern iş teknolojilerine güvenilir erişim.

Business intelligence
İş Zekâsı (BI)

Gerçek zamanlı ayrıntılı rapor ve analizler - İş Zekâsı başarılı bir iş için, optimum kurumsal karar almayı kolaylaştırır.

E-Fatura & E-Defter & E-Arşiv

Micrsoft Dynamics E-Dönüşüm çözümleri.

Diğer

Şirket içindeki tüm iş süreçlerini kapsayacak ve kayıt edecek şekilde, bireysel çözümler, özgüllükler ve mevcut sistemlerin değişikliğe açık olması.
İşletmenize en doğru iş çözümünü bulalım!

Bizimle iletişime geçin.