Ticaret

 • LC Waikiki

  LC Waikiki

  LC Waikiki Tema Grubu'nun bir parçasıdır. LC Waikiki markası olarak üretim ve ticaret yapan uluslararası bir perakende şirketidir. LC Waikiki dünya genelinde 400'den fazla mağazaya sahiptir ve bu sayı giderek artmaktadır. Türkiye dışında 15 pazarda LC Waikiki müşterilerine hizmet sunmaktadır. Bu pazarlar: Arnavutluk, Azerbaycan, Bosna Hersek, Bulgaristan, Mısır, Gürcistan, Almanya, Irak, Kazakistan, Fas, Polonya, Romanya, Suriye, Ukrayna, gibi ülkeleri kapsamaktadır.

  http://www.lcwaikiki.com
 • B Braun

  B Braun

  İlaçlar, tıbbi ve eczane ürünleri, cerrah cihazları ile ticaret yapan 50’den fazla ülkede temsilcileri bulunan uluslararası şirket.

  http://www.bbraun.bg/ Proje hakkında
 • Europa Ecza Deposu

  Europa Ecza Deposu

  Türkiye'nin lider ilaç ihracatçılarından Pharm-Ex Grubu, 35'ten fazla ülkede yılda yaklaşık 800 bin ürün tedariği ile birlikte lojistik süreçlerini de yönetmektedir. Europa Ecza Deposu,Pharm-Ex Group Grup şirketlerinden biridir.

  http://www.pharm-ex.com/
 • VM Finance Group

  VM Finance Group

  VM Finance Group hızlı tüketim malları dağıtımı, teknolojileri, reklamcılık ve PR hizmetleri, yayımcılık ve benzerleri gibi çeşitli business alanlarında liderli pozisyonları olan şirketleri birleştiren bir holding’tir.

  http://vmfgroup.com/en/ Proje hakkında
 • Bulavto Group

  Bulavto Group

  Tüm ülkede otomobiller, yol inşaat makineleri, yedek parçaları ve yağlama ürünleri ithalat ve ticaret. Şirket IVECO MOTORS’un tüm üretim yelpazesinin resmi ve yetkili temsilcisidir.

  http://www.bulauto.com/
 • Bulvaria Varna

  Bulvaria Varna

  Şirket Opel ve Chevroletin Bulgaristan için resmi ve yetkili temsilcisidir. Bulvaria Varna modern oto merkezine sahiptir, burada otomobillerin, yedek parçalarının ve aksesuarlarının satışı ve garanti süresi içinde ve dışında servisi yapılır.

  http://www.bulvaria.com/
 • АCO Bulgaria

  АCO Bulgaria

  ACO Bulgaria altyapı projeleri için, sanayi, yaşam ve ticari binalarının atık sularını atma ve temizlemek için yüksek kaliteli sistemler, tasarlama ve inşaat çözümleri ve ekolojik teknolojileri sunmaktadır.

  http://www.aco.bg/
 • Avendi

  Avendi

  Hızlı tüketim malları ile ticaret – alkol ve alkolsüz içecekler, tütün maddeleri, şeker ürünleri, kahve.

  http://www.avendi-bg.com/en/
 • Bertoni

  Bertoni

  BERTONI markası ile her tür çocuk ürünlerinin dağıtımı.

  http://www.bertoni-eu.com/home
 • Bultransport Logistic and Services

  Bultransport Logistic and Services

  Hızlı tüketim mallarını ulaştırma ve lojistik.

  www.bultransport.com/en/

 

Microsoft Partner
Bizi takip edin: LinkedIn Google+ YouTube